Bedri Döngel’den veda ziyareti

KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel, tayini çıkması nedeniyle Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) yönetimine, dün veda ziyaretinde bulundu.

Bedri Döngel’den veda ziyareti

KOSGEB Edirne İl Müdürü Bedri Döngel, tayini çıkması nedeniyle Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) yönetimine, dün veda ziyaretinde bulundu.

Medya Keşan
Medya Keşan
26 Temmuz 2017 Çarşamba 02:27
253 Okunma
Bedri Döngel’den veda ziyareti

GİZEM GÖRÜR

Saat 12.00 sıralarında, Keşan TSO hizmet binasında başlayan ziyarette; Döngel'i, Keşan TSO Meclis Başkanı Yüksel Alioğlu, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Yönetim Kurulu Üyesi İsmail Şapçı ve KOSGEB Temsilcisi Seda Havale karşıladı. Ziyaret ile ilgili söz alan Helvacıoğlu, Bedri Döngel'in, KOSGEB Edirne İl Müdürlüğü'nden, KOSGEB Tekirdağ İl Müdürlüğü'ne tayin olduğunu bildirerek, “Bu nedenle Edirne'de yaptığı görevler boyunca kendisine çok teşekkür ederiz. Müdürümüz ile KOSGEB konusunda şimdiye kadar, Edirneli gibi davranan ve bölgemizi iyi tanıyan, özveri gösteren, bürokrasi ayağını iyi temsil eden, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası ile son derece iyi çalışan bir dönem geçirdik. Bundan sonraki dönemde de kendisine başarılar dileriz.” dedi.

PLAKET ARMAĞAN EDİLDİ

Daha sonra söz alan Alioğlu, Döngel'in, şimdiye kadar yaptığı çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek, KOSGEB Edirne İl Müdürlüğü ile şimdiye kadar çok iyi ve başarılı çalışmalar yaptıklarını söyledi. Bedri Döngel de Edirne'deki 4 yıllık görev süresince kendisine verdikleri destek nedeniyle Keşan TSO yönetimine teşekkür ederek, “Bana olan inancınıza ve dostluğunuza teşekkür ederim. İnşallah benden sonra gelecek arkadaşım da bayrağı daha ileri taşıyacak.” diye konuştu.

Konuşmaların ardından, Bedri Döngel'e, yaptığı çalışmalar anısında plaket armağan edildi.

Google Play Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Apple Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için BURAYA TIKLAYINIZ

Twitter için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram için BURAYA TIKLAYINIZ

Google plus için BURAYA TIKLAYINIZ

Youtube Kanalımız için BURAYA TIKLAYINIZ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol