Bozuk yol isyan ettirdi

HABER MERKEZİ

Bozuk yol isyan ettirdi

HABER MERKEZİ

Medya Keşan
Medya Keşan
24 Mayıs 2017 Çarşamba 00:00
3573 Okunma
Bozuk yol isyan ettirdi

Cumhuriyet Mahallesi Atatürk Bulvarı üzerinde ikamet eden ve bu yolu kullanmak zorunda kalan araç sürücüleri isyan etti.

Belkoop ile Ali Kale ve Kardeşleri arasında bulunan Atatürk Bulvarı’nın uzun süredir bozuk olması, bulvar üzerinde ikamet eden vatandaşların yanı sıra, bu güzergahı kullanmak zorunda olan araçların sürücüleri, bu yolda hala bir düzenleme yapılmamasını eleştirdi. Bulvarın, kış mevsiminde büyük zarar gördüğünü ve bu zararın, asfalt kırığı atılarak giderilmeye çalışıldığını, ancak yolun daha da kötü olmasının yanı sıra, buna bir de tozun eklendiğini vurgulayan vatandaşlar, “Ay içerisinde doğal gaz döşeme işlemleri yapıldı kabul. Ancak ondan önce bari çukurlar düzgün bir malzeme ile doldurulsaydı. Artık buradan geçmemek için yolumuzu uzatıyoruz. Biran önce bu yola kalıcı bir çözüm bulunsun.” dedi.

Son Güncelleme: 24.05.2017 22:35
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol

Avatar
Yusuf gündüz 1 yıl önce

Sadece Atatürk Caddesi değil Keşan ın bütün yolları kullanılamaz durumda yeter artık biz keşanlılar bunu hak etmiyoruz yazıklar olsun yerel yönetime halka hizmet değil zulüm ediyorsunuz.

Avatar
Baris taskiran 13 ay önce

Sadece orasimi...kesanda duzgun bir yol gosterin...belesiyede sanayide dukkaniolan cok sanirim