banner49

banner50

banner51

banner59

banner52

banner61

banner62

02 Aralık 2016 Cuma

Genç Çiftçi Projesinin ilk hasadı yapıldı

Salim Şen: "Grev kararından geç haberdar olduk"

Tüm yurtta sendikalar eylem kararı aldı

18 Haziran 2013 Salı 14:29
Bu haber 131 kez okundu
Salim Şen:
banner55
 Dün, Türkiye’de yüzbinlerce üyesi bulunan 5 sendika ve birlik dün bir günlük iş bırakma eylemi yaptı.

Ankara, İzmir, Mersin, Adana, Kocaeli, Balıkesir gibi birçok ilde kitlesel olarak yapılan eylemlere Keşanlı sendika üyeleri Keşan’da iş bırakarak destek verdi.

Taksim Gezi Parkı’na 16 Haziran 2013 Pazar akşamı yapılan polis müdahalesi sonrası DİSK, KESK, TMMOB, TTB ve TDHB ortak eylem kararı almıştı. Dün yapılan iş bırakma eylemine 27 bin üyeli Türk Diş Hekimleri Birliği ise ilk kez destek verdi.

 

Genel-İş Trakya Şube Başkanı Salim Şen, dün iş bırakma eylemi hakkında yaptığı açıklamada DİSK’in aldığı grev kararı doğrultusunda sendika üyesi birçok Keşanlının iş bırakma eylemine katıldığını ancak geç haberdar edildiklerini söyledi.

Şen, eylem kararının şubeye geç ulaştığını ancak buna rağmen sabah saatlerinde sendika üyeleri ile görüşerek eylem kararının bildirildiğini ifade ederek şunları söyledi: “Elimizden geldiği kadar iş bırakma eylemine katılım sağlamaya çalıştık. Eğer eylem kararı daha önce bildirilseydi daha geniş katılımlı bir kitle ile eyleme destek verebilirdik. İşyeri temsilcilerimize kısa süre içinde alınan karara rağmen verdikleri desteklerden dolayı teşekkür ederim.” 

    Yorumlar

HAVA DURUMU
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
Hangi takımı tutuyorsunuz?

NAMAZ VAKİTLERİ
Görüntülemek istediğiniz ili seçiniz:
banner23
EN ÇOK YORUMLANANLAR
BUGÜN
BU HAFTA
BU AY
SPOR TOTO SÜPER LİG
Tür seçiniz:
E-GAZETE
  • MEDYA KEŞAN - 21 Haziran 2016 Manşeti
ARŞİV
banner45