TMO, alımları durdurdu

İl Genel Meclisinin AK Parti’li üyesi Adnan Vural, dün yaptığı açıklamada, geçtiğimiz Cuma gününden itibaren, TMO Keşan’ın alım yapmayı durdurduğunu bildirdi.

TMO, alımları durdurdu

İl Genel Meclisinin AK Parti’li üyesi Adnan Vural, dün yaptığı açıklamada, geçtiğimiz Cuma gününden itibaren, TMO Keşan’ın alım yapmayı durdurduğunu bildirdi.

Medya Keşan
Medya Keşan
26 Ağustos 2017 Cumartesi 09:48
257 Okunma
TMO, alımları durdurdu

GİZEM GÖRÜR

Vural, TMO’nun alım yapmayı durdurmasının sebebinin ise artık ofise ürün gelmemesi olduğunu kaydetti. AK Parti’nin her zaman çiftçinin yanında olduğunu söyleyen Vural, “Keşan’da bu sene yoğun bir alım kampanyası başladı. AK Parti her zaman çiftçinin yanında olduğu için kimse mağdur edilmedi. Malları verdikleri gibi iki üç gün içinde paraları hesaplarına geçti. Keşan’da geçen Cuma gününden itibaren TMO alımlara son verdi. Çünkü artık çiftçimiz mal getirmemeye başladı. Doğal olarak da TMO alımları durdurdu. Bugün de Enez ve İpsala kapandı. Alımlar bitti. Keşan ve Büyükevren toplam 45 bin ton buğday alındı. İpsala 33 bin ton almış bu güne kadar. Alımların bitmesinin sebebi çiftçinin artık mal getirmemesidir.” dedi.

SIKINTISIZ BEREKETLİ BİR YIL OLDU

Çiftçinin parasını almakta da bir sıkıntı yaşamadığını ifade ederek devam eden Vural şunları söyledi: “AK Parti hükümetimiz her zaman çiftçinin yanında olmuştur ve yanındadır. Ve yanında olmaya devam edecektir. Çiftçi malını döküyor, parası iki üç gün içinde hesapta oluyor. Sıkıntısız bereketli bir yıl oldu. Bu yıl bereketliydi. Tek bir çiftçimiz şikayet etmedi. Umarız ki aynı şekilde çeltik ve ayçiçeği de sıkıntısız geçer. Hayırlısı ile kazasız belasız ayçiçeği ve çeltik de biter.”

BEKARA KARI BOŞAMAK KOLAY GELİR

Vural, açıklamasını şöyle tamamladı: “CHP’nin eleştirdiği gibi çiftçinin bir sıkıntısı yoktur. Boş keseden atıyorlar. Bekara karı boşamak kolay gelir. AK Parti koca bir devleti yönetiyor. Memleketi yönetiyor. 80 milyon insanı yönetiyor. Bu yüzden bir sıkıntı yoktur. Kolay iş değil bu.”

Google Play Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Apple Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için BURAYA TIKLAYINIZ

Twitter için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram için BURAYA TIKLAYINIZ

Google plus için BURAYA TIKLAYINIZ

Youtube Kanalımız için BURAYA TIKLAYINIZ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol