KEŞAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN (M/3)

KEŞAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN (M/3)

Medya Keşan
Medya Keşan
23 Ocak 2017 Pazartesi 14:03
89 Okunma
KEŞAN BELEDİYE BAŞKANLIĞINDAN (M/3)

1- İlçemiz Merkez Coşkun Tezelli Sokak Girişinden, Tekel Meydanına kadar İsmail Saraç caddesi 28 araç, Tekel Meydanından, Sebat Sokak ile Demirciler Caddesi arası 5 araç, Tekel Meydanından, Paşayiğit Caddesi kesişimine kadar Demirciler Caddesi 35 araç,  Demirciler Caddesinden, Hayribey Sokağa Kadar Dr. Tayyip akalın Caddesi 40 araç, İsmet İnönü Caddesinden Paşayiğit Caddesine kadar Fevzi Çakmak Caddesi 40 araç, Hastane Caddesinden, Rasim Ergene Caddesine kadar Paşayiğit Caddesi 55 araç, Demirciler Caddesinden, Fevzi Çakmak Caddesine kadar Kazım Karabekir Caddesi 30 araç, Paşayiğit Caddesinden Dr. Tayyip akalın Caddesine kadar Güven Sokak 8 araç, Cumhuriyet Caddesi’nden Şube Sokaka kadar Şehitlik Caddesi 30 araç, Şehitlik Caddesinden Paşayiğit Caddesi kesişimine kadar Hastane Caddesi 20 araç, Kurtuluş Caddesinden, Şehit Komanda Er Levent Çembelli Sokaka kadar Hayribey Sokak 20 araç olmak üzere toplam 311 araçlık parkomat ile otopark yerlerinin 2 (iki) yıllığına kiraya verilip işletilmek üzere 2886 Sayılı Devlet İhale Kanununun 45. Maddesi gereğince Açık Teklif Usulü ihaleye çıkarılacaktır.

2- Muhammen Araç Sayısı   Muhammen Bedel Aylık    Muhammen Bedel 2 Yıllık  Geçici Teminat 

311                          64.530,00 TL                            1.548,720 TL                46.461,60 TL

3- İhaleye katılacak olanlardan istenilecek belgeler;

a- Kişilerden; İkametgah belgesi, Nüfus cüzdan fotokopisi.

b- Tüzel Kişilerden; Ticaret ve Esnaf Odalarından alacakları “Oda Sicil Kayıt Sureti Belgesi ve noter tasdikli imza sirküleri (2017 yılı vizeli)

c- Dernek olması halinde dernek tüzüğünün onaylı fotokopisi, dernek karar defterinin onaylı fotokopisi, faaliyetine devam ettiğine dair belge.

d- İhaleye vekaleten katılacak kişilerin noter tasdikli vekaletnameleri, imza sirküleri ile asıl isteklinin noter tasdikli imza sirküleri,

e- Ortak girişim olması halinde Noter tasdikli ortak girişim beyannamesi ve ortaklarca imzalanmış ortaklık sözleşmesi.

f- Sosyal güvenlik kurumuna (SGK) borcu olmadığına ilişkin ihale tarihinden önce 15 gün içinde alınmış belge.

g- İsteklilerin kamu ve bağlı kuruluşları uhdesinden bulunan parkomat uygulamalarında tek bir sözleşmeye bağlı olarak en az 2 yıllık parkomat (ücretli parklanma) uygulaması çalıştırdığına dair iş bitirme belgesi.

h- İsteklilerin 2886 sayılı yasanın 6/2. maddesine istinaden yasaklı olmadıklarına dair yazılı beyanı.

i- Vergi dairesinden borcu olmadığına dair 15 gün içinde alınmış belge.

j- Şartname bedelinin ödendiğine dair makbuz aslı.

k- Belediyemize borcunun bulunmadığını gösteren belge.

4- Belediye Encümeni ihaleyi yapıp yapmamakta serbesttir. Belediye Encümeninin ihaleyi yapmama kararına itiraz edilemez.

5-  İhalesi 31.01.2017 Salı günü saat 15.30’da belediyemiz Encümen salonunda encümen huzurunda yapılacaktır.

6- İhale ile ilgili şartname Belediye Mali Hizmetler Müdürlüğünden 250,00 TL bedelle mesai saatleri dahilinde temin edilir.

İLAN OLUNUR

(M/3)

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol