Özkan: “Ankara’da Edirne’nin problemlerini görüştük”

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Edirne İl Başkanı Hakan Özkan, 4 Temmuz 2017 Salı günü MHP Edirne İl Teşkilatı ile gerçekleştirdikleri Ankara ziyaretini dün değerlendirdi.

Özkan: “Ankara’da Edirne’nin problemlerini görüştük”

MHP (Milliyetçi Hareket Partisi) Edirne İl Başkanı Hakan Özkan, 4 Temmuz 2017 Salı günü MHP Edirne İl Teşkilatı ile gerçekleştirdikleri Ankara ziyaretini dün değerlendirdi.

Medya Keşan
Medya Keşan
07 Temmuz 2017 Cuma 08:11
261 Okunma
Özkan: “Ankara’da Edirne’nin problemlerini görüştük”

AYŞİN SEÇİL GEZER

Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkan ve Genel Merkezini, 9 İlçe Başkanı ve yöneticiler ile yaptıklarını dile getiren Özkan, “Bildiğiniz gibi Milliyetçi Hareket Partisi Edirne teşkilatları olarak; Genel Merkezimizi, Genel Başkanımızı ziyarette bulunduk. Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Başkanlığı 12 Mart’ta Süloğlu İlçemiz ile Kongre takvimine başladı. 29 Nisan’da Merkez İlçe ile ilçe kongrelerini tamamladı. Sonrasında Genel Başkanımızın talimatları ile 41 İl Kongresi, 21 Mayıs’ta aynı gün yapıldı. Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanlığı da ilçe kongrelerini bitirmiş olan bu 41 il kapsamında bir il teşkilatı olarak 21 Mayıs İl Kongresini yaptı ve sonrasında genel başkana ve genel merkezimize ziyaret gerçekleştirdik. Ramazan dolayısıyla ziyaretimiz bugüne kaldı. Salı günü, Genel Başkanımızı 9 İlçe Başkanımız ve yönetici arkadaşlarımızla beraber ziyaret ettik. Genel Başkanımızın emir ve talimatlarını görüştük. Bize bu emir ve talimatları ilettiler. Genel Başkan Yardımcılarımızla Edirne’nin problemlerini görüştük. Genel Merkezimize aktardık. Önce Anıtkabir’e gittik. Teşkilatlar olarak Atatürk’ü ziyaret ettik. Daha sonra Milliyetçi Hareket Partisi’nin kurucusu Alparslan Türkeş’in mezarını ziyaret ettik. Ardından Genel Merkezimizde bir toplantı tertip ettik. Edirne’nin problemleri ile ilgili sunum yaptık. Kendisi bize önümüzdeki dönem Türkiye gündemi ile ilgili yaşanabilecek olaylar ile ilgili 1 saate yakın izahta bulundular. Biz de Genel Başkanımızın talimatlarını aldık. Çalışmalarımıza hızlı bir şekilde başladık.” dedi.

SOSYAL MEDYA VE ALGI OPERASYONLARI İLE İNSANLAR FARKLI YÖNLENDİRİLİYOR

Sosyal medya ve algı operasyonları ile insanların artık doğru bilgiye ulaşmakta güçlük çektiklerini dile getiren Özkan, Devlet Bahçeli’nin ilk talimatının insanları doğru bilgiye ulaştırmak olduğunu söyledi. Özkan, “Genel Başkanımız özellikle şunun üzerinde duruyor; Türkiye’nin önümüzdeki dönem çok hassas ve kırılgan bir dönem geçireceğini bunun için teşkilatlarımızın çok dikkatli ve uyanık olması gerektiğini, çok çalışması gerektiğini insanlarımızı bilinçlendirmesi ve bilgilendirmesi gerektiğini çünkü sosyal medya ve algı operasyonları ile insanlarımız maalesef farklı yönlendiriliyorlar. Bunlardan etkilenmemek için teşkilatlarımız çalışarak, insanları gerçek bilgiye ulaştırma noktasında bir talimatları oldu. Partiye insan kazandırma noktasında Genel Başkanımız özellikle hem kadın kollarımız hem de üye bazında ciddi çalışmalar yapmamız gerektiği noktasında bizlere talimat verdi. Çünkü bugün Türkiye’de gördüğümüz, yaşadığımız hadiselere baktığımızda insanlar bir algı operasyonu ile idare ediliyor. Genel Başkanımızın istediği, Türkiye ve Dünya gündemi hakkında vatandaşlarımızın doğru bilgiye ulaşmasını sağlamaktır. Doğru bilginin insanlara iyi anlatılması noktasında talimatları oldu. Milliyetçi Hareket Partisi’nin de söylediklerini araştırın ve Milliyetçi Hareket Partisi’nin yüzde yüz doğru hareket ettiğini anlayacağımız bir süreç yaşayacağımızı hep birlikte göreceğiz. Biz de teşkilatlar olarak sahada daha aktif bir şekilde çalışmalarımıza başlıyoruz.” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol