CHP Edirne adaylarını açıkladı Uzunköprü’de değişim, Keşan bir ileriki tarihe kaldı

CHP Parti Meclisi, bugün bazı il ve ilçeleri belediye başkan adaylarını açıkladı.

CHP Edirne adaylarını açıkladı Uzunköprü’de değişim, Keşan bir ileriki tarihe kaldı

CHP Parti Meclisi, bugün bazı il ve ilçeleri belediye başkan adaylarını açıkladı.

Medya Keşan
Medya Keşan
06 Aralık 2018 Perşembe 16:16
CHP Edirne adaylarını açıkladı  Uzunköprü’de değişim, Keşan bir ileriki tarihe kaldı

Açıklanan il ve ilçeler arasında Edirne merkezin yanında 4 ilçenin belediye başkanlığında Uzunköprü dışında mevcut başkanlar atanırken Keşan’ın açıklanmaması dikkat çekti. Edirne’nin yanı sıra Tekirdağ ve Çanakkale’de de mevcut belediye başkanlarının atandığı gözlendi. CHP Edirne Belediye Başkanı olarak atanan mevcut belediye başkanı Recep Gürkan’ı tebrik ettikten sonra kendisine konuyla ilgili görüşlerini sorduk. 

Bir dönem daha genel merkezin kendilerini atadığını söyleyen Gürkan, “Genel merkezimiz ve Genel Başkanımız bize bir dönem daha vize verdi ve şimdi halkın önüne çıkacağız tekrar vize almak için. Yaptıklarımızı ve yapamadıklarımızı anlatacağız. Yeni dönemde yapmak istediklerimizi anlatacağız. Yine ben Edirnelilerin Cumhuriyet Halk Partisinde mutabık kalacağını düşünüyorum. Tekrar bir 5 yıl daha Edirne’mize hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Gürkan’a diğer ilçeler ile ilgili olarak açıklanan isimlerin olup-olmadığını sorduğumuzda da şöyle konuştu: “Uzunköprü Özlem Becan, Havsa Oğuz Tekin, Süloğlu Mehmet Ormankıran, Meriç Erol Dübek olarak genel merkezimiz açıkladı. Diğer ilçelerimizi de genel merkezimiz kendi takvimine göre açıklayacaktır. Edirne’ye hayırlı olmasını dilerim”

Son Güncelleme: 06.12.2018 16:25
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol