Kurs

Keşan Final Dergisi Dershanesi’nde 58 öğrenci “7 Günde Matematik Başarı Sertifikası” aldı

Kurs

Keşan Final Dergisi Dershanesi’nde 58 öğrenci “7 Günde Matematik Başarı Sertifikası” aldı

10 Şubat 2014 Pazartesi 00:08
Kurs
 Keşan Final Dergisi Dershanesi’nde “7 Günde Matematik Kursu”na katılan 58 öğrenci başarı sertifikası aldı.

2-8 Şubat 2014 tarihleri arasında gerçekleştirilen ve Matematikte Kur Sistemi (7 Günde YGS patentli) Sahibi ve Matematik Öğretmeni Mehmet Karayiğit tarafından verilen kursun sertifikaları, Keşan Final Dergisi Dershaneleri Kurucu Temsilcisi Mustafa Bezbaş ile Dershane Ortağı ve Eğitim Koordinatörü Timur Eruzun tarafından verildi.

BEZBAŞ: EĞİTİMİN AMACI İNSANLARI DÖNÜŞTÜRMEKTİR

Sertifika töreni sırasında konuşan Bezbaş,

“7 Günde Matematik Kursu’nu başarıyla bitirip sertifikalarınızı aldınız. Hepinize hayırlı olmasını diliyorum. Umarım işe yaramış ve çalışmalarınıza katkısı olmuştur. Yüzünüzün güldüğünü görüyorum. Bu da bize mutluluk veriyor. Bir hafta boyunca matematikle haşır neşir oldunuz, kötü alışkanlıklardan uzak durdunuz. Eğitimin amacı insanları dönüştürmektir. Bu sayede öğretmenlerinizle soru çözerek bilgi birikimlerinizi paylaştınız. Bu birikimi sınavda kullanacaksınız. Hayırlı olsun. Özellikle Timur Hocam bu kursun düzenlenmesi konusunda ısrarlıydı. Koordine de etti. Bu kursa emeği geçen herkese teşekkür ederim.” dedi.

ERUZUN: MATEMATİKTE BAŞARI, HAYATTA BAŞARIDIR

Daha sonra söz alan Eruzun ise, yaptığı açıklamada şunları söyledi: “Öğrencilerin yarıyıl tatilini, kendi oluşturduğum <Matematikte Kur Sistemi> çalışmasıyla değerlendirdik. Bu çalışma onların YGS’deki başarılarına etki edecektir. Keşan Final Dergisi Dershanesi’nin de katkılarıyla çalışmalarımızı ekibim ve ben beraber gerçekleştirdik. Katkılarından dolayı Mustafa Bezbaş’a teşekkür ederim. Öğrenciler unutmamalılar, matematikteki başarı, hayatta başarıdır.”

Konuşmaların ardından 55 öğrenciye sertifikaları dağıtıldı. Sertifika dağıtımının ardından program sona erdi.  


Son Güncelleme: 10.02.2014 09:04
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol