Mezuniyet

Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi

Mezuniyet

Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi Mezuniyet Töreni gerçekleştirildi

28 Mayıs 2015 Perşembe 07:49
695 Okunma
Mezuniyet
 Keşan Anadolu Öğretmen Lisesi Mezuniyet Töreni dün okul bahçesinde gerçekleştirildi. Kaymakam Bekir Dınkırcı, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker Erarslan, Beyendik Belde Belediye Başkanı Nuran Uslu, Siyasi Parti Temsilcileri, Sivil Toplum Kuruluş Temsilcileri, vatandaşlar, veliler ve öğrencilerin katıldığı tören saat 19.30’da başladı.

Programda Okul Müdürü Osman Başak, İlçe Milli Eğitim Müdürü İlker Erarslan, Beyendik Belde Belediye Başkanı Nuran Uslu ve Kaymakam Bekir Dınkırcı konuşma yaptı.

Bekir Dınkırcı, yaptığı konuşmada, Anadolu öğretmen Lisesi olarak eğitim faaliyetine başlayan okulun geçen yıl program değişikliği ile Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi olduğunu ve eğitime devam edildiğini, okulun toplam öğrenci sayısının 391 olduğunu, bu yıl da Anadolu Öğretmen Lisemizden 97 öğrencinin mezuniyet törenine katıl bulunmaktayız. 13-14 ve 20-21 Haziran’ da yapılacak olan LYS sınavlarına girecek olan öğrencilerimize başarılar diliyorum. Biz kendilerine güveniyoruz ve başaracaklarına inanıyoruz. Öğrencilerimizi, öğretmenlerimizi, idarecilerimizi ve anne babalarını tebrik ediyor ve kutluyorum. Ayrıca mezun olan öğrencilerimize başarı ve sağlıklı hayat dileyerek “Yarınlar yorgun ve bezgin kimselere değil,rahatını terk edebilen gayretli insanlara aittir.” Sözünü hayat felsefesi olarak tavsiye etti.

Okulda dereceye giren ve 3. olan Selin Dikmen, 2. olan Fatma Toygar ve 1. olan Hazal Dizdaroğlu’na Plaketleri verildikten halk oyunları gösterisi yapılmış, program bayrak ve flama devir teslimi, öğrencilere belgelerinin verilmesi ile sona erdi.

Son Güncelleme: 28.05.2015 07:50
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol