Öğenciler tarhana fabrikasını gezdiler

Geleceğin Gıda Mühendisleri, hazır gıda fabrikasını inceledi.

Öğenciler tarhana fabrikasını gezdiler

Geleceğin Gıda Mühendisleri, hazır gıda fabrikasını inceledi.

08 Aralık 2012 Cumartesi 15:07
Öğenciler tarhana fabrikasını gezdiler
 Trakya Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü’nde okuyan 40 öğrenci, Öğretim Görevlisi Sami Bulut ile birlikte Keşan İzzetiye köyü yolu üzerinde bulunan Metin Çırpan’a ait Trakya Ev Tarhanası Hazır Çorbalar Gıda Sanayii fabrikasını gezerek bilgi aldılar.
Saat 11.30 sıralarında fabrikaya gelen mühendis adayları, burada fabrika sahibi Metin Çırpan ve fabrikanın Gıda Mühendisi Özlem Aydoğdu tarafından karşılandı.
Ziyaretleri hakkında bilgi veren Trakya Üniversitesi Mimarlık Mühendislik Fakültesi Gıda Mühendisliği Bölümü Öğretim Görevlisi Sami Bulut, Kalite Kontrol dersini uygulamalı olarak işlemek için burada olduklarını belirterek, kendilerine bu imkanı sağladığı için fabrika sahibi Metin Çırpan’a çok teşekkür ettiklerini söyledi.
Metin Çırpan da yaptığı konuşmada, geleceğin gıda mühendislerini ve onların öğretim görevlisini fabrikasında ağırlamaktan son derece memnun olduğunu ifade etti.
Daha sonra öğrenciler 20’şerli iki grup halinde, fabrikanın Gıda Mühendisi Özlem Aydoğdu nezaretinde imalathane bölümünü gezdiler. Öğrencilere fabrikanın tüm üretim birimlerini gezdiren Aydoğdu, açıklamalarda bulundu, öğrencilerin yönelttikleri soruları büyük bir özenle cevaplandırdı.
Ziyarete gelen öğrencilere fabrikanın yemekhanesinde hazırlanan öğle yemeği ikram edildi ve hatıra olarak birer hediye paketi verildi.
Son Güncelleme: 17.12.2012 15:53
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol