Yeni Mahalle Muhtarı Şenay Bayır:

“Okul uzun süre ihtiyacı karşılayacak nitelikte olacaktır”

Yeni Mahalle Muhtarı Şenay Bayır:

“Okul uzun süre ihtiyacı karşılayacak nitelikte olacaktır”

20 Aralık 2014 Cumartesi 08:48
Yeni Mahalle Muhtarı Şenay Bayır:
 Yeni Mahalle Muhtarı Şenay Bayır, dün yaptığı açıklamada, THY (Türk Hava Yolları) tarafından mahalleye yaptırılacak 24 derslikli ortaokulun eğitim anlamında büyük bir boşluğu dolduracağını söyledi.

Okulun mahalleye yapılacak olmasından dolayı mutlu olduklarını ve bunda emeği geçenlere teşekkür ettiklerini ifade eden Bayır, “Okulun en kısa sürede yapımına başlanması ve tamamlanmasını diliyorum. 2015-2016 Eğitim-Öğretim Yılı’na yetiştirilirse çok güzel olur. Zaten okulun en kısa sürede yapılacağını ve eğitim vermeye başlayacağı belirtiliyor. İnşallah okul da çabucak yapılır ve eğitime başlar.” dedi.

İHTİYACI KARŞILAYACAK NİTELİKTE OLACAK

Şenay Bayır, yapılacak ortaokulun mahallede oturan öğrencilerin ihtiyacını karşılayacağını ifade ederek, şunları söyledi: “Okul 24 derslikli olacak. 24 derslikli okullar ideal okullar. Şu an ilkokulumuzda 24 derslikli zaten. Bu okulda bir katımız boş sanırım ama mahallemiz her geçen gün büyüyen bir mahalle. Yapılacak okul uzun süre mahalledeki öğrencilerin ihtiyacını karşılayacak nitelikte olacaktır. Okulun hayata geçirilmesi nedeniyle Valimize de, THY yetkililerine de, İl Milli Eğitim Müdürümüze ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.”

Son Güncelleme: 22.12.2014 07:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol