Aldanmaz:

“Vatandaşımız da esnafımız da semt pazarlarından memnun”

Aldanmaz:

“Vatandaşımız da esnafımız da semt pazarlarından memnun”

24 Kasım 2014 Pazartesi 07:19
Aldanmaz:
 Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Aldanmaz, geçen Cumartesi günü yaptığı açıklamada, Yeni Mahalle’de kurulması düşünülen semt pazarı ile ilgili görüşlerini açıkladı.

MARKETLERE GİDEN PARA ESNAFA GERİ DÖNDÜ

Keşan’daki 3. semt pazarının Yeni Mahalle’de kurulacak olmasının esnaf açısından olumlu bir gelişme olduğunu belirten Aldanmaz, 3. semt pazarında da başarılı olacağımızı düşünüyorum. 2 tane semt pazarı kurduk ve başarılı olduğumuzu gördük. Yeni Mahalle’de de pazar kurulduktan sonra esnafının yüzünün güleceğini düşünüyorum. Ben her marketin önüne pazar kurmaktan yanayım. Bunu daha önceleri de söyledim. Bu söylemimde 2 semt pazarında ne kadar haklı olduğumu ve marketlere giden paraları esnafımıza geri döndürdüğümüzü gördük. Vatandaşımız da esnafımız da semt pazarlarından memnun. Çevre ilçelerdeki pazarlara gitmektense esnafımız semt pazarlarında tezgâh açıyor.” dedi.

Yeni Mahallede kurulacak olan semt pazarına vatandaşın ilgisini çekeceğini ifade eden İbrahim Aldanmaz, sözlerini şöyle tamamladı: “Bunu yaşayarak göreceğiz. Belediye Başkanımız da semt pazarlarına destek veriyor. Gerekirse Yeni Mahallede semt pazarını gece kuracağız. Işıklandırmamızı belediyemiz yapar. Vatandaştan talep olması halinde tezgâh sayısını arttırabiliriz. Toplu konut alanında ikamet eden vatandaşlarımızı Cumartesi pazarına geliyor. Ancak bir semt pazarı kurulduğun da orasını tercih edeceklerdir. Biz Yeni Mahalle’de de kurulacak olan semt pazarında başarılı olacağımıza inanıyorum.”

Son Güncelleme: 25.11.2014 08:57
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol