Bilgin, KOSGEB desteği ile faizsiz kredi hakkında bilgi verdi

HABER MERKEZİ

Bilgin, KOSGEB desteği ile faizsiz kredi hakkında bilgi verdi

HABER MERKEZİ

01 Nisan 2017 Cumartesi 11:40
Bilgin, KOSGEB desteği ile faizsiz kredi hakkında bilgi verdi

Denizbank Keşan Şube Müdürü Ahmet Arda Bilgin, KOSGEB (Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı) desteği ile faizsiz kredi hakkında yaptığı bilgilendirmede, KOBİ’lere ilk yıl ödemesiz, ikinci yıldan itibaren 3 ayda bir ödemeli, toplam 3 yıl vadeli azami 50.000TL’ye kadar faizsiz kredi imkanı sağlandığını kaydetti. Bilgin, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

KOBİ’LERE DESTEK OLUYORUZ

“Denizbank olarak, KOBİ’lerin güçlenmesine yönelik yapılan her türlü yatırımın Türkiye ekonomisinin güçlü geleceğine hizmet edeceğini biliyor, ekonominin ve sosyal kalkınmanın yapıtaşını oluşturan KOBİ’lerimizin finansal ihtiyaçlarına yönelik, hayatlarına değer katacak ürün ve hizmetler sunuyoruz. Ülkemizin can damarı diye tabir ettiğimiz KOBİ’lerin finansmanına erişimde yaşadığı zorlukları birlikte aşarak finansmana erişim imkanlarını arttırmak için onlara destek oluyoruz.

KOSGEB’DEN ONAY GEREKİYOR

Küçük ve Orta Ölçekli İşletmeleri Geliştirme ve Destekleme İdaresi Başkanlığı (KOSGEB) desteği ile ilk yıl ödemesiz, ikinci yıldan itibaren 3 ayda bir ödemeli, toplam 3 yıl vadeli azami 50.000TL’ye kadar faizsiz kredi ile de KOBİ’lerimizin ihtiyaçlarını gidermelerine destek oluyoruz. Kredi, KOSGEB tarafından ‘2017 Sıfır faizli işletme kredisi desteği programı’na başvurusu onaylanmış KOBİ’ler tarafından kullanılabilmektedir. Bu faizsiz kredi fırsatından faydalanmak için KOSGEB’den onay almış olan tüm KOBİ’lerimizi Denizbank şubelerine bekliyoruz.

Özellikle teminat sıkıntısı yaşayan ve bu sebeple finansmana erişimde zorlanan KOBi’lere KGF kefil oluyor. KGF kefaleti ile KOBİ’lerin finansmanına erişimi kolaylaşmakta ve bu durum ekonomi üzerinde olumlu bir etki yaratmaktadır. Denizbank olarak, KGF kefaletlerinden yararlanmak isteyen KOBİ’lerimize bu konuda uzman kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol