Çakmak:

“Esnafımız torba yasa fırsatını değerlendirmelidir!”

Çakmak:

“Esnafımız torba yasa fırsatını değerlendirmelidir!”

25 Kasım 2014 Salı 08:49
Çakmak:
 Keşan Lokantacı Kahveci ve otelciler esnaf odası Başkanı Hüseyin Çakmak, gecikmiş üye aidat borçlarının 30 Kasım 2014 tarihine kadar taksitlendirilebileceğini belirtti. Çakmak’ın konuyla ilgili yaptığı açıklama şöyle:

“Keşan Lokantacı Kahveci ve otelciler esnaf odamıza,11 Eylül 2014 tarihine kadar ödenmesi gerektiği halde ödenmemiş olan aidat borçları asıllarının ödenmemiş kısmının, tamamı ile bunlara bağlı faiz, Gecikme faizi, Gecikme zammı gibi feri alacaklar yerine bu maddenin yürürlüğe girdiği tarihe kadar Yİ-ÜYE aylık değişim oranları esas alınarak hesaplanacak tutar, birinci taksidi 31 Aralık 2014 tarihi sonuna kadar, kalanı üçer aylık dönemler halinde sekiz eşit taksitle ödemeleri halinde, Üyelerimizin gecikmiş ve birikmiş bu borçlarına uygulanacak faiz, gecikme faizi, gecikme zammı, gibi feri alacakların tahsilinden vazgeçilecektir.

Bu torba yasa, yani odamıza olan birikmiş gecikmiş borçlarını peşin ödemek veya taksitlendirmek, Yapılandırmak İsteyen üyelerimiz 30 Kasım 2014 günü mesai bitimine kadar odamıza başvurmak zorundadırlar.

30 Kasım 2014 mesai bitimine kadar odamıza gecikmiş borçlarını ödemeyen veya taksitlendirme yapmayan esnaflarımıza odamızdan gerekli hizmet ve belgeler verilmeyeceği gibi icra yoluna gidilecektir. Odamız üyelerinin hassasiyetini bekliyoruz.”

Son Güncelleme: 25.11.2014 08:49
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol