Şekerbank’tan 27. Ahilik Haftası nedeniyle esnafa çok özel faizle kredi

Özgen: “Esnafın 50 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacı, 36 vade %0,99'dan başlayan faiz oranı ile karşılanacak”

Şekerbank’tan 27. Ahilik Haftası nedeniyle esnafa çok özel faizle kredi

Özgen: “Esnafın 50 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacı, 36 vade %0,99'dan başlayan faiz oranı ile karşılanacak”

26 Eylül 2014 Cuma 08:28
Şekerbank’tan 27.  Ahilik Haftası nedeniyle esnafa çok özel faizle kredi
 Şekerbank, bu yıl 27.'si kutlanan Ahilik Haftası'na özel kredi kampanyası düzenledi. 

Şekerbank'tan yapılan açıklamaya göre, 15 Ekim'e kadar devam edecek kampanya bünyesinde, esnafın 50 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyacı, %0,99'dan başlayan faiz oranları ile karşılanacak. 

Şekerbank, kampanya kapsamında esnaf müşterilerine, kredinin ilk taksitini 2015 yılında ödeme seçeneği de sunacak.  

Konuyla ilgili bilgi veren Şekerbank Keşan Şube Müdürü Ender Özgen, kuruluş misyonuyla 60 yılı aşkın süredir toplumsal değerlere sahip çıkarak, esnaf ve işletmelerin ihtiyaçlarına yönelik ürün ve yenilikler sunduklarını belirtti.

İYİ GÜNDE KÖTÜ GÜNDE ESNAFIMIZIN YANINDAYIZ  

Özgen, ''Kampanyamız ile banka olarak kökleri 800 yıl öncesine dayanan 'Ahilik' geleneğinin temsilcisi esnaf ve sanatkârlarımıza çok özel koşullarda finansman desteği sağlıyoruz. Milli kültürümüzde çok önemli bir yere sahip olan ve yüzyıllardır devam eden Ahilik değerlerini günümüze taşıyan esnaf ve sanatkârlarımızın yol arkadaşı oluyoruz, iyi ve kötü günde onların yanında olarak üreticiyi desteklemeye devam ediyoruz'' dedi. 

Esnaf ve sanatkarlâra, daha önce hiç banka kredisi kullanmamış olsalar bile finansman imkânı tanıdıklarını ifade eden Ender Özgen, sözlerini şöyle tamamladı: “Ahilik Haftası vesilesi ile sunduğumuz bu kampanyamız ile tüm esnaf ve sanatkârlarımızın Esnaf Bayramı'nı kutlarız. İyiyi, doğruyu, güzeli, benimsemiş olan Ahilik kurumunun; geçmişten gelen ve yeni nesillere aktarmaya devam eden esnaf birlikteliğinin kutlandığı Ahilik haftasında, esnaflarımızla olan birliktelik ve beraberliğimizi özel koşullu bir kampanya ile kutluyoruz. Kampanya tarihleri 15 Eylül -15 Ekim tarihleri arasında geçerli. Kredi talepleri maksimum 36 ay vadede değerlendirilebilecektir.  Kampanya kapsamında en fazla 50 bin TL kullandırım yapılabilecektir. Kampanya kapsamında isteyen müşterilerimize 3 aya kadar taksit erteleme seçeneği sunulmaktadır.”

Son Güncelleme: 30.09.2014 08:34
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol