TRAKYAKA Tekirdağ'da toplandı

TRAKYAKA Aralık Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da yapıldı

TRAKYAKA Tekirdağ'da toplandı

TRAKYAKA Aralık Ayı Yönetim Kurulu Toplantısı Tekirdağ’da yapıldı

28 Aralık 2012 Cuma 01:38
TRAKYAKA Tekirdağ'da toplandı
 TRAKYAKA (Trakya Kalkınma Ajansı)’nın Aralık ayı Yönetim Kurulu toplantısı, üyelerin katılımı ile Tekirdağ’da gerçekleştirildi.

Trakya Kalkınma Ajansı Hizmet Binasında yapılan toplantıya Edirne Valisi Hasan Duruer, Kırklareli Valisi Mustafa Yaman, Tekirdağ Belediye Başkanı Adem Dalgıç, Kırklareli Belediye Başkanı Cavit Çağlayan, Tekirdağ İl Genel Meclisi Başkanı Orhan Perçinoğlu, Edirne İl Genel Meclisi Başkanı Nusret Uybaş, Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Cengiz Günay, Kırklareli Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ertuğrul Ziya Çetintaş katıldı.

Toplantının açılışında Kasım ayı Yönetim Kurulunda alınan karaların görüşülmesinin ardından değerlendirmesi yapılan 2012 Yılı Doğrudan Faaliyet Desteği başvurularının onayı ele alındı. Ayrıca önümüzdeki yıl yapılacak olan personel alım sınavında görev alacak sınav komisyonunda hangi üniversitelerin bulunacağı tespit edildi. Daha sonra 2012 Mali Destek Programları’nın değerlendirilmesinde görev alacak Bağımsız Değerlendiriciler ve Değerlendirme Komitesi kriterlerinin görüşülmesi tamamlandı. Toplantının sonunda ise 2013 EMITT Fuarı hazırlıkları konusunda Yönetim Kurulu bilgilendirildi. Bu sunumun ardından toplantı sona erdi. 

Son Güncelleme: 28.12.2012 01:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol