Günenç: “Kadın Emek Ve Yerel Ürünler Pazarı Enez’e çok yakıştı”

Enez Emek, Lezzet Ve Yerel Ürünler Pazarı 18 Temmuz 2021 Pazar günü açıldı.

Günenç: “Kadın Emek Ve Yerel Ürünler Pazarı Enez’e çok yakıştı”

Enez Emek, Lezzet Ve Yerel Ürünler Pazarı 18 Temmuz 2021 Pazar günü açıldı.

Medya Keşan
Medya Keşan
26 Temmuz 2021 Pazartesi 09:36
Günenç: “Kadın Emek Ve Yerel Ürünler Pazarı Enez’e çok yakıştı”

AYGÜL KONAR

Enez Pazaryerinde açışılı gerşekleşen Emek Pazarı’na Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan, Cumhuriyet Halk Partisi Edirne İl Başkanı Fevzi Pekcanlı, Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç’in yanı sıra, muhtarlar, siyasi parti temsilcileri, Enez Kartopu Gönüllüleri Derneği Başkanı İsmet Esengin, Enez Doğa-Der Başkanı Ulaş Demiray ve çok sayıda misafir katıldı.

Her hafta Pazar günleri 12.00-20.00 saatleri arasında Enez Pazaryerinde açık olacak olan Emek Pazarı’nın açılışında, amatör gruplar konserler verirken, resim ve koleksiyon sergileri de açıldı.

Emek Pazarı’nın açılışında ayrıca, yöre yazarları ile konuk yazarlar söyleşi yapıp, kitaplarını imzaladı.

“ENEZ KADIN EMEK, LEZZET VE YEREL ÜRÜNLER PAZARI’NIN AÇILIŞINI YAPMANIN BÜYÜK BİR ONURUNU YAŞIYORUM”

Enez Belediye Başkanı Özkan Günenç, açılış ile ilgili olarak,“Enez Kaymakamlığı, Enez Belediyesi, Enez Kartopu Gönüllüleri Derneği ve Enez Doğa-Der ile birlikte başlattığımız proje kapsamında; bugün Enez Kadın Emek, Lezzet ve Yerel Ürünler Pazarı’nın açılışını yapmanın büyük bir onurunu yaşıyorum. Kadınlarımızın hayatın her alanında aktif halde olması ekonomimiz açısından oldukça büyük bir önemi var. Bu sebeple kısıtlı imkanlarla uğraşmamıza rağmen açılışımızın bu denli renkli ve kalabalık olması bizleri sevindirdi. Bugün bizleri yalnız bırakmayan ve desteklerini hiçbir zaman esirgemeyen Edirne Belediye Başkanımız Sayın Recep Gürkan, Cumhuriyet Halk Partisi İl Başkanımız Sayın Fevzi Pekcanlı çok değerli muhtarlarımız, siyasi parti temsilcileri ve emeğe saygısı olan çok değerli misafirlerimize sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Enezimize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol