MHP Edirne İl Teşkilatından Enez’e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Teşkilatı, Enez’de birtakım ziyaretlerde bulunarak, ilçedeki esnafın sorunları ile ilgili istişarelerde bulundu.

MHP Edirne İl Teşkilatından Enez’e ziyaret

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Edirne İl Teşkilatı, Enez’de birtakım ziyaretlerde bulunarak, ilçedeki esnafın sorunları ile ilgili istişarelerde bulundu.

Medya Keşan
Medya Keşan
15 Temmuz 2021 Perşembe 09:56
MHP Edirne İl Teşkilatından Enez’e ziyaret

AYGÜL KONAR

13 Temmuz 2021 Salı günü, MHP Edirne İl yönetimi, Enez Kaymakamı Şükrü Alperen Göktaş’ın yanı sıra, AK Parti Enez İlçe teşkilatı, MHP Enez İlçe teşkilatı ve Enez’in esnafını ziyaret etti.

“ALLAHIN İZNİYLE EDİRNE’DEN MİLLETVEKİLİ ÇIKARACAĞIZ”

Ziyaretler esnasında, Edirne ve Enez’in sorunları ile ilgili ve Türkiye genelinde meydana gelen olaylar hakkında, İlçe Kaymakamı, AK Parti İlçe Başkan vekili, MHP İlçe Başkanı ile istişarede bulunan MHP Edirne İl Başkanı Zakir Tercan, şu açıklamalarda bulundu: “Cumhur ittifakının ruhuna uygun olarak; Enez ilçe esnafını ziyaret ederek, sorunlarını dinledik. Esnafımız, koronavirüsten dolayı sıkıntılarının olduğunu ifade etti. MHP ve Cumhur ittifakı olarak halkın sorununu tespit edip bunu çözmeye çalışmak görevimiz. Herkes kendi görevini yaparsa sorunlar azda olsa ortadan kalkar ve rahat bir nefes alınır. MHP olarak üzerimize her ne düşüyorsa fazlasıyla yapmaya gayret ediyoruz ve etmeye de devam edeceğiz. Bildiğiniz gibi, 2023 yılında yapılacak olan milletvekilli seçimlerinde, Milliyetçi Hareket Partisi için ter dökeceğiz ve Allahın izniyle Edirne’den Milletvekili çıkaracağız. Bizim amacımız halkımıza yardımcı olmaya çalışmak. Esnafımızın, çiftçimizin, köylümüzün, dar ve yoksul insanımızın derdine çare olmaktır. MHP Edirne’nin şah damarıdır. Edirne’de MHP’ye katılımlar çığ gibi artıyor, çığ gibi büyüyor. MHP’nin başarısı için çalışıyoruz, Edirne’de MHP rüzgârı esiyor... Edirne’de MHP’nin başarısını herkes görecektir. MHP İl Yönetimi arkasına bakmadan yoluna devam ediyor. MHP Edirne’dir, Edirne halkının özü ve özetidir... MHP Edirne'de tek bir vücut olacaktır. Birlik ve beraberliğimizi bozmaya kimsenin gücü yetmeyecektir. Amacımız MHP'yi Edirne'de hak ettiği yere getirmektir. Beka diyenlere, çare olarak MHP’yi gösteriyoruz. Huzur isteyenlere, yegâne umut olarak MHP’yi hatırlatıyoruz. Adalete susayanlara, refah ve gelişmişliğe özlem duyanlara MHP yeter diyoruz. Cumhur ittifakı, millet aklı, Türkiye’nin teminatı, elbette TBMM’de güçlü MHP! Bu arada, ilçemizde yapmış olduğumuz çalışmaların organizasyonunu yapan ilçe başkanımız Sayın Sedat Akgül’e, Başkan Yardımcım Sayın Ramazan Avkıran’a ve ilçe yönetimine ne kadar teşekkür etsem azdır. Bizi çok iyi karşılayan, misafirperverlik gösteren, ikramlarda bulunan AK Parti İlçe Başkan Vekili Sayın Ekrem Demirci’ye ve Yönetimine en kalbi duygularımla teşekkür ediyorum. Değerli kaymakamımız; çalışmaları ile ilgili bilgi sunmuştur. Genç, yetenekli, bilgi birikimi olan, konulara hakim, ileriyi gören, Türkiye’yi çok mükemmel takip eden, ilerisi için istikbal vadeden, il-ilçe Yönetimimize yakın ilgi, alaka gösteren ve ikramlarda bulunan ilçe Kaymakamımız Sayın Şükrü Alperen Göktaş’a çok teşekkür ediyor, saygılar sunuyorum.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol