mersin escort

19 Mayıs satranç turnuvası yapıldı

Aktan, ödüllerini verdi

19 Mayıs satranç turnuvası yapıldı

Aktan, ödüllerini verdi

20 Mayıs 2016 Cuma 08:46
448 Okunma
19 Mayıs satranç turnuvası yapıldı
 Keşan Belediyesi’nin 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinlikleri çerçevesinde düzenlediği,  “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası”  19 Mayıs 2016 Perşembe günü gerçekleştirildi.

Saat 09.30’da kayıt kontrol ile başlayan, Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda yapılan ve 98 sporcunun katıldığı “19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Satranç Turnuvası”  Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan’ın açış hamlesi ile start aldı.

Keşan TSF İlçe Temsilciliği, Edirne TSF İl Temsilciliği ve Keşan Satranç ve Zeka Oyunları Eğitim Merkezi Derneği işbirliği ile düzenlenen ve toplam 2 bin TL ödüllü turnuva; minikler, küçükler, yıldızlar ve yetişkinler dallarında gerçekleştirildi.

Turnuvada Başhakem olarak Derya Özkan, hakem olarak da Rıdvan Bilgin, Mustafa Alcan, Mustafa Çakır görev aldı.

Turnuva sonunda saat 16.15’de ödül töreni gerçekleştirildi.

Madalyalar, Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan, Keşan Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdür Vekili Mücahit Erdoğan ve turnuva hakemleri tarafından verildi.

Kategorilerinde 1. lere 150 TL, 2. lere 125 TL, 3. lere 100 TL, 4.lere 75 TL, 5.lere de 50’şer TL para ödülü verildi.

Turnuvada ayrıca görev alan hakemlere Keşan Belediye Başkan Yardımcısı Cengizhan Aktan tarafından turnuvaya katkılarından dolayı teşekkür edilerek plaket takdimi de yapıldı. 

Yapılan turnuva sonucunda para ödülü ve madalya alan sporcular şöyle:

MİNİKLER PARA ÖDÜLLERİ KAZANAN SPORCULAR

1. Furkan Sel

2. Emirhan Çalen

3. Yağmur Bozkurt

4. Görkem Altuç

5. Fatih Çetintaş         

MİNİK ERKEKLER MADALYA KAZANAN SPORCULAR

1. Furkan Sel

2. Emirhan Çalen

3. Görkem Altuç

4. Fatih Çetintaş

5. Ahmet Görmez

MİNİK KIZLAR MADALYA KAZANAN SPORCULAR

1. Yağmur Bozkurt

2. İlsu Yüksel

3. Rümeysa Özdemir

4. Açelya Özkan

5. Sueda Ayhan

KÜÇÜKLER PARA ÖDÜLÜ KAZANAN SPORCULAR

1. Ali Emre Sayan

2. Hasancan Yıldırım

3. Atahan Özdemir

4. Harun Raşit Aras

5. Ömer Arda Yıldırım

KÜÇÜK ERKEKLER MADALYA KAZANAN SPORCULAR

1. Ali Emre Sayan

2. Hasancan Yıldırım

3. Atahan Özdemir

4. Harun Raşit Aras

5. Ömer Arda Yıldırım

KÜÇÜK KIZLAR MADALYA KAZANAN SPORCULAR

1. Minel Bozkurt

2. Dilay Turan

3. Rabia Yaren Yarımoğlu

4. Alin Eylül Özgücü

5. Nisanur Alpu+Nisa Üstün

YILDIZLAR PARA ÖDÜLÜ KAZANAN SPORCULAR

1. Hüseyin Çakır

2. Cemile Şeyma Yazıcı

3. Ege Berk Arda

4. Ozan Yanar

5. Salih Kaan Yaşar

YILDIZ ERKEKLER MADALYA KAZANAN SPORCULAR

1. Hüseyin Çakır

2. Ege Berk Arda

3. Ozan Yanar

4. Salih Kaan Yaşar

5. Muhammet Emin Akçalı

YILDIZ KIZLAR MADALYA KAZANAN SPORCULAR

1. Cemile Şeyma Yazıcı

2. Cansel Girgin

3. Elif Elibol

4. İlayda Zengin

GENEL KATEGORİ PARA ÖDÜLLERİ
1. Arif Emre Türkoğlu

2. Tuğkan Kara

3. Ömer Yüksel

4. Alperen Eker

5. İrem Sınmaz

GENEL KATEGORİ MADALYA ÖDÜLLERİ

1. Arif Emre Türkoğlu

2. Tuğkan Kara

3. Ömer Yüksel

4. Alperen Eker

5. İrem Sınmaz

Son Güncelleme: 24.05.2016 11:19
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol