22. Şampiyonluk Kupası Keşan’a geldi

Galatasaray'ın Süper Lig'de elde ettiği 22. şampiyonluk kapsamında Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği kutlama etkinliği düzenlendi.

22. Şampiyonluk Kupası Keşan’a geldi

Galatasaray'ın Süper Lig'de elde ettiği 22. şampiyonluk kapsamında Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği kutlama etkinliği düzenlendi.

Medya Keşan
Medya Keşan
20 Haziran 2019 Perşembe 10:01
22. Şampiyonluk Kupası Keşan’a geldi

HABER MERKEZİ

Şampiyonluk kutlamasına Yönetim Kurulu Üyeleri Dilek Kutlu ve Banu Vahapoğlu Akgün de katıldı.

Başkan Mustafa Cengiz yoğun programı sebebiyle geceye katılamadığı için barkovizyondan kutlamaya katılan Keşanlılara seslendi.

Kutlama gecesine katılan Yönetim Kurulu Üyeleri Dilek Kutlu ve Banu Vahapoğlu Akgün’e Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği tarafından plaket takdim edildi.

Yaklaşık 300 taraftarın katıldığı organizasyon canlı müzik ve meşale şovlarıyla devam ederken taraftarlar 22. Lig ve 18. Ziraat Türkiye Kupası ile hatıra fotoğrafı çektirdi.

Çifte kupa için düzenlenen kutlama pasta kesimi ve fotoğraf çekimiyle sona erdi.

Yönetim Kurulu Üyeleri Dilek Kutlu, Banu Vahapoğlu Akgün ve Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Şahap Kayahan şampiyonluk kutlamasını televizyonuna değerlendirdi.

Yönetim Kurulu Üyesi Dilek Kutlu şu ifadeleri kullandı: “Bir Galatasaray Spor Kulübü yöneticisi olarak çok büyük keyifle geldik. Zaten dünyanın dört bir yanında bir şampiyonluktan çok daha fazlası olan şampiyonluğumuzu ve iki kupayı gururla buraya getirdik Banu arkadaşımla beraber. Gerçekten manası çok büyük. Bizi beşinci yıldıza götürecek bir şampiyonluk ama değer olarak tek başına beş yıldıza bedeldi bence. Türkiye futbol tarihinde çok anlamlı ve özel bir yere sahip olacak ve yıllarca anılacak. Keşan’a gerçekten keyifle geldik ve çok büyük bir sürprizle karşılandık. Kırmızı bir araba, üzeri sarı kırmızı süslenmiş. Bizi şehir merkezine girmeden karşıladılar, buraya konvoyla beraber geldik. Her yerde çok güzel karşılanıyoruz. Kutlamalara devam edeceğiz. Bütün taraftarlarımızın ve taraftar derneklerimizin bunun keyfini sürmesini diliyorum. Hepsine teşekkür ediyoruz.”

Yönetim Kurulu Üyesi Banu Vahapoğlu Akgün ise şunları söyledi: “Biraz önce Dilek’in de söylediği gibi inanılmaz bir karşılamayla Keşan ilçe sınırının içine girdik. Burada herkes o kadar heyecanlı ki kupalarımızla fotoğraf çekilmek için inanılmaz bir kuyruk var. Çok değerli bir şampiyonluk. Çok zor bir yıldı, çok zor bir sezondu. Bugün bütün taraftarımızla bir olarak, onların sayesinde kupalarımızla birlikteyiz.”

Keşan Galatasaray Taraftarlar Derneği Başkanı Şahap Kayahan şu ifadeleri kullandı: “Bu bizim Keşan’da yaptığımız dördüncü yemeğimiz. Bu yıl bizim için önem arz eden tarafı Edirne ve Keşan’ın plaka kodu 22. Bunun için biz bu yemeğe çok önem verdik. İnşallah güzel bir gece geçiririz. Görüyorsunuz insanlar kupalarımızla fotoğraf çekilmek için sıraya girmişler. Bu atmosferi bize yaşatan Galatasaray camiasına, Başkanımıza, tüm yöneticilerimize Yönetim Kurulu adına teker teker teşekkür ediyoruz. İyi ki Galatasaray var.”

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol