3 numaralı minibüs hattının güzergâhında değişiklik yapıldı

Davut Aydın, konuyla ilgili açıklama yaptı

3 numaralı minibüs hattının güzergâhında değişiklik yapıldı

Davut Aydın, konuyla ilgili açıklama yaptı

17 Eylül 2013 Salı 00:09
3 numaralı minibüs hattının güzergâhında değişiklik yapıldı
 S.S. 25 No’lu Keşan Şehir İçi Minibüsçüler ve Motorlu Taşıyıcılar Kooperatifi'nden dün yapılan açıklamada, bazı hatların yol güzergahlarında değişiklik olduğu bildirildi.

Yönetim Kurulu Başkanı Davut Aydın, saat 13.30 sıralarında,  Başkan Yardımcısı Ertan Erkan ile birlikte yaptığı açıklamada, Yenimahalle'deki TOKİ konutlarının ve bitişiğindeki TOKİ Fatih Sultan Mehmet İlkokulu'nun da eğitim - öğretime açılması nedeniyle, güzergâhlarda bazı değişiklikler yaptıklarını söyledi.

Özel Keşan Hastanesi, Keşan Küçük Sanayi Sitesi, çarşı merkezi, Rasim Ergene Caddesi, Bademlik mevkiini dolaşan ve son olarak Keşan Anadolu Lisesi'nin yanından Belkoop'a giren kırmızı levhalı 3 numaralı hattın, bundan sonra Rasim Ergene Caddesi ve Bademlik mevkiine girmeyeceğini belirten Aydın, hattın Zirve Konutları'ndan çıkış yaparak, TOKİ konutlarından, TOKİ Fatih Sultan Mehmet İlkokulu'nun yanından geçeceğini ve Belkoop'un altından çarşıya ineceğini söyledi.

Rasim Ergene istikametindeki güzergahı; Keşan Küçük Sanayi Sitesi üzerinden, Bağ-Kur evleri istikametinden gelen ve çarşı merkezine çıkan sarı levhalı 2 numaralı hattın dolaşacağını dile getiren Davut Aydın, “Vatandaşlarımızı bilgilendirme gereği duyduk. Şehrimizdeki yapılaşma giderek değişiyor. Bizler de kooperatif olarak vatandaşlarımızın ulaştırma hizmetini daha sağlıklı verebilmek adına hatlarımızı gerektiğinde uzatıyor gerektiğinde de bu gibi değişiklikler yapıyoruz. Amacımız vatandaşlarımıza ulaşım yönünden en iyi hizmeti sunmaktır.” dedi.

Son Güncelleme: 16.09.2013 23:58
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol