Adnan Vural, çalışmalar hakkında bilgilendirdi

Edirne İl Genel Meclisi’nin AK Partili Üyesi Adnan Vural, dün, yaptığı açıklamada köylerdeki çalışmalar hakkında bilgilendirdi.

Adnan Vural, çalışmalar hakkında bilgilendirdi

Edirne İl Genel Meclisi’nin AK Partili Üyesi Adnan Vural, dün, yaptığı açıklamada köylerdeki çalışmalar hakkında bilgilendirdi.

22 Eylül 2017 Cuma 00:29
Adnan Vural, çalışmalar hakkında bilgilendirdi

GİZEM GÖRÜR

Köylerdeki sorunları çözmek için ellerinden geleni yaptıklarını belirten Vural, “Köylerimizde yaptığımız istişarelerde aldığımız notlar kapsamında tarımsal hizmetleri, depo ve sondaj gibi hizmetleri 2018 yılında yapacağız. İl Özel İdaresine ilettik. İnşallah bunları 2018 programına alıp yapmaya çalışacağız. Yeniceçiftlik’e isale hattı yapılacak. 2018 yılı programına aldık. Çamlıca’ya sondaj ve şebeke yapımı söz konusu. Çamlıca’nın boruları bu yıl değişti. Eksik kalan işleri de 2018’de tamamlayacağız. Çelebi Köyü’nde de bir su sorunu varmış. Oraya da sondaj ve enerji nakliyatı yapılacak. Mahmutköy için sondaj ve enerji hattı yapılacak. Orhaniye Köyü’nde de su deposu sıkıntısı var. Onu da 2018 programına alıp orada da sondaj çalışmasını yapıp 2018 yılında Orhaniye’deki su sorununu gidermiş olacağız. Yayla köyünde de yine aynı sorun var. Orada su depomuz var ama yazın yetersiz kalıyor. İnşallah bu sorunların hepsini 2018 yılı programına alıp çözeceğiz.” dedi

HEDEFİMİZ 45 TANE KÖYÜMÜZÜN TEMİZ SU KULLANMASI

2018 yılı faaliyetlerinde yol çalışmalarının da olduğunu ifade eden Adnan Vural sözlerini şöyle tamamladı: “Şu an kesinleşmiş değil ama Kasım ayında gerçekleştireceğimiz toplantı sonrası netleşmiş olacak. Bazı köylerimizde kanalizasyon sorunları var. Bu sorunu da gündeme getireceğiz. Daha önce yapılmış kanalizasyonlara onarım yapılacak. Ama Altıntaş köyünde foseptik çukurunda bir sorun var. Onu da sıkıntı yaşanmayacak şekilde tekrardan yapacağız. Danişment, Erikli, Yayla ve Büyükdoğanca’ya doğal arıtma yapacağız. Bunların dışında köylerimizde yol çalışmalarımız olacak. Bizim hedefimiz 45 tane köyümüzün temiz su kullanması. İstiyoruz ki su konusunda bir sıkıntı yaşamasınlar. Elimizde ki imkânlarla köylerimize hizmet etmeye devam edeceğiz.”

Google Play Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Apple Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için BURAYA TIKLAYINIZ

Twitter için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram için BURAYA TIKLAYINIZ

Google plus için BURAYA TIKLAYINIZ

Youtube Kanalımız için BURAYA TIKLAYINIZ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol