Bezbaş, sanayi ve çarşı esnafının dertlerini dinledi

“Keşan’a ve Edirne’ye yakışan bir vekil olacağım”

Bezbaş, sanayi ve çarşı esnafının dertlerini dinledi

“Keşan’a ve Edirne’ye yakışan bir vekil olacağım”

20 Mart 2015 Cuma 08:23
558 Okunma
Bezbaş, sanayi ve çarşı esnafının dertlerini dinledi
 CHP (Cumhuriyet Halk Partisi) 25. Dönem Edirne Milletvekili Aday Adayı Mustafa Bezbaş, Keşan Küçük Sanayi Sitesi ve çarşıda esnaf ziyaretlerinde bulundu.

SANAYİ SİTESİ ZİYARETİ

Önceki gün Bezbaş’ın ilk durağı sabah sanayi sitesi oldu. Burada esnafla sohbet eden Bezbaş, sanayi sitesindeki esnafın dertlerini dinledi. Esnafa bir dokunan Bezbaş, bin ah işitti. Sanayi esnafının çok sorunu olduğunu söyleyen Bezbaş, CHP iktidarı ile bu sorunları aşacaklarını ve kendilerine destek verdiklerinde, CHP iktidarını Edirne’den tüm yurda yayacaklarını söyledi. Edirne’de 3-0 sıfır yapmak için Edirne’nin sorunlarına çözüm bulacak adayları sıralamak gerektiğini, eğer kendisi milletvekili olduğunda çok çalışacağını, Keşan’a ve Edirne’ye yakışan bir vekil olacağını söyledi. Bezbaş’a yakın ilgi gösteren sanayi esnafı kendisine aday adaylığı sürecinde başarılar diledi.

ÇARŞI ZİYARETİ

CHP 25. Dönem Edirne Milletvekili Aday Adayı Mustafa Bezbaş’ın sanayi sitesi esnaf ziyaretlerinin ikinci durağı çarşıydı. Partili çarşı esnafıyla buluşan Bezbaş, aday adaylığı sıra numarasının 4 olduğunu hatırlatırken, 4 dörtlük adam Mustafa Hoca’ya destek verildiğinde Edirne’de 3-0 yapacaklarını yinelerken şunları söyledi: “Edirne’de 3-0 yaptığımızda CHP’yi iktidar, Kemal Kılıçdaroğlu’nu Başbakan yapacağız. Bu destanı Edirne’den yazmaya başlayacağız.” dedi.

 

Son Güncelleme: 24.03.2015 08:40
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol