Boyalık: “CHP sürekli tecrübeden bahseden asla tecrübeyle alakası olmayan bir partidir”

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, Keşan Belediyesi’ni 7 Ekim 2017 Cumartesi günü yaptığı açıklamada eleştirdi.

Boyalık: “CHP sürekli tecrübeden bahseden asla tecrübeyle alakası olmayan bir partidir”

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, Keşan Belediyesi’ni 7 Ekim 2017 Cumartesi günü yaptığı açıklamada eleştirdi.

09 Ekim 2017 Pazartesi 10:46
Boyalık: “CHP sürekli tecrübeden bahseden asla tecrübeyle alakası olmayan bir partidir”

AYŞİN SEÇİL GEZER

Kış aylarının yaklaşması ile birlikte vatandaşların vakit geçirecekleri yerlere ihtiyaçları olduğunu söyleyen Boyalık, “Artık yaz mevsimi bitti. Kış sezonu geliyor. Kışında Keşan’da tartışacağımız konular çamur olacak, yol olacak, kaldırımlar olacak. Güya Kapalı Pazaryeri olarak yapılmış ama hiçbir zaman için üstü kapanamamış, Keşan Belediyesi’ne ait pazaryeri projesi ne insanları ne de pazarcıyı mutlu etti. Bütün kış konuşacağız. Havayı konuşacağız, kömürü konuşacağız, yolları konuşacağız, çamuru konuşacağız. Bunların dışında bir de çocuklarımızı ve halkımızı konuşacağız. Gençlik Spor Merkezi dışında evlatlarımızın sosyal anlamda gidebileceği belediyeye ait hiçbir yer yok. İnsanların vakit geçireceği bir tane tiyatro yok, çocuklarımızın eğitim alabileceği, belediyeye ait bir tane sosyal aktivite yapılacak yer yok. Sinema salonlarımız var ama gösterilen bir tane film yok. Biz artık yolu, köprüyü, kavşağı konuşmayı bıraktık. Biz insanlarımızın özellikle gençlerimizin uyuşturucuya bulaşmaması için, kötü alışkanlıklara düşmemesi için sosyal bir belediyeye kavuşmasını istiyoruz. Geçmişten ders alan güya tecrübeli bir belediye başkanımız var, kendisini tecrübeli olarak görmüş. Fakat belediye başkanı şu anda bence fetret devrini yaşıyor. Ne yaptığını bilmez halde. Geçmişten ders alacak, tecrübelerinde ders alacak ki ben tecrübeliyim diyebilsin.”dedi.

BELEDİYE BAŞKANI DA CUMHURBAŞKANIMIZ GİBİ DÜŞÜNSÜN

Boyalık şunları kaydetti: “Başarılı olamadıklarını gördük zaten. Kendilerini hep usta olarak gördüler. Ustalık, o gurur, o kibir maalesef ki kötü bir Keşan yarattı. Belediye başkanı bana ‘Daha dün siyasete girdin’ demiş. Evet, biz yeni bir siyasetçi olabiliriz ama fikrimiz zikrimiz vardır. Keşan için isteklerimiz vardır. Biz Keşan aşığıyız, Keşan’ı seviyoruz. Keşan’a olan bir borcumuz var. Keşan’da para kazandık, ticaret yaptık. Biz burada mutlu olmaya devam edeceğiz. Onun için siyasetteyiz. Bu iş, tecrübe meselesi değildir.  Bu akıl meselesidir. İstediğiniz kadar tecrübeniz olsun hizmet arzunuz bitmişse başarılı olmanız mümkün değil. Evet çok genciz. Çalışkan bir ekibimiz var, iyi bir yönetim kurulumuz var. Biz AK Parti ailesi olarak iyi işlere imza atmak için elimizden geleni yapıyoruz. Belediyeyi haklı olarak eleştiriyoruz. Bana cevap versin, sinema salonlarını niye açmadı? Bana cevap versin, niye her hafta Keşan’a tiyatro gelmiyor? Bunlar büyük paralar değil. Olur, olmaz yerlere para harcamışını bilen belediye her hafta Keşan’a bir tiyatro getirebilir, her hafta yerel bir sanatçı getirebilir. Ülke genelinden de sanatçılar gelebilir. Bunlara sponsorlarda bulunabilir. İllaki belediye bütçesinden çıkacak diye bir şey yok. Önemli olan halkın mutluluğu ülkenin refahıdır. Niye fakir çocuklar için bir kreş açmadığını söylesin. Niye yaşlı bakım evi olmadığını söylesin. Sosyal Belediye budur. Niye bir atıcılık kursu, binicilik kursu olmadığını anlatsın. Neden bizim ata sporumuz olan okçuluğu yaşatan bir belediyemiz yok? Niye gençlere ön ayak bir belediyemiz yok? Biz geziyoruz, örnek alıyoruz. İyiyi örnek alıyoruz, kötüyü örnek almıyoruz. Bence belediye başkanı da cumhurbaşkanımız gibi düşünsün. Gençlere değer versin. Seçilme yaşı 18 olduğunda da sıkıntı çıkarıp, gençlerin önünü kapatmışlardı. CHP gençlere güvenmeyen sürekli tecrübeden bahseden asla tecrübeyle alakası olmayan bir partidir. Gençlere önem versinler, değer versinler.

Google Play Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Apple Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için BURAYA TIKLAYINIZ

Twitter için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram için BURAYA TIKLAYINIZ

Google plus için BURAYA TIKLAYINIZ

Youtube Kanalımız için BURAYA TIKLAYINIZ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol