mersin escort

Boyalık: “Tüm belediye çalışanlarını istifaya davet ediyorum”

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunan ağaçların kesilmesiyle ilgili dün, bir açıklama yaptı.

Boyalık: “Tüm belediye çalışanlarını istifaya davet ediyorum”

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, Kurtuluş Caddesi üzerinde bulunan ağaçların kesilmesiyle ilgili dün, bir açıklama yaptı.

17 Haziran 2017 Cumartesi 11:21
2970 Okunma
Boyalık: “Tüm belediye çalışanlarını istifaya davet ediyorum”

AYŞİN SEÇİL GEZER

Ağaçların Belediye eliyle kesildiğini ve yerine yenisinin yetişmesinin mümkün olmayacağını dile getiren Boyalık, “Geçen gün belediye tarafından yapılan bir hata vardı. Kurtuluş Caddesi’nde Tugay’a giden yol üzerinde sağ tarafta bulunan ağaçların tamamı belediye eliyle kesilmiştir. Bu kesilen ağaçların yerine yenisinin yetişmesi mümkün değil. Belediye Başkanı bu işten haberi olmadığını söylemiş ve bunu yapan personele gerekli cezayı vereceğini ifade edip, her birine 10’ar tane ağaç diktireceğini dile getirmiş. Bu laf cambazlığından başka bir şey değil. Her birinin 40 yıl ömrü olacağının garantisi var mı? Daha öncede eleştirilerim oldu. Belediyeyi yönetmek, Keşan’a hizmet etmek bir orkestra gibidir. Başında bir bozukluk varsa, orkestranın içindeki seslerden birkaç tanesi bozuk çıkarsa o orkestra hiçbir işe yaramaz. Keşan Belediyesi’ni de bir orkestraya benzetirsek Keşan Belediyesi’nden çıkan her ses bozuk. İmar işleri bozuk, kültür ve sosyal işler bozuk, paramız yok, her gün mülk satıyoruz. Keşan Belediyesi’nin elle tutulur bir tarafı yok. Daha kötü duruma gitmemek için silkelenmeleri lazım. Mümkünse Keşan’a hizmet etme aşkı olmayanlar ne müdür olsun, ne belediye meclis üyesi olsunlar, ne de belediye başkanı olsunlar. Belediye Başkanı dahil olmak tüm belediye çalışanlarını istifaya davet ediyorum. Lütfen görevlerini doğru dürüst yapsınlar. Keşan’ın ne yolu yol, ne de kaldırımı kaldırım. Bir de gidip ağaçları kesiyorsunuz. Bu rezilliğin son perdesidir.” açıklamalarında bulundu.

PROTOKOLE GÖRE Mİ KEŞAN’A HİZMET EDİLİYOR?

Kavşaklara bakım yapılmaması konusunda da açıklamalarda bulunan Boyalık, “Protokole göre mi Keşan’a hizmet ediliyor? Daha önce orada bozulan kavşakların bakımını Keşan Belediyesi yapıyordu. Değişen bir şey yok ki. Eski kavşağı yıktık, yerine abide gibi kavşak koyduk. Can tehlikesi olmayan, ulaşım güvenliği sağlayan bir kavşak oldu. Belediye imar sınırları içerisinde olan bir kavşağın bakımını tabi ki belediye yapacak. Bunun için karayollarının veya valiliğin belediye başkanına ‘bu kavşağın bakımını yap’ diye emir mi vermesi gerekiyor.”  şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 17.06.2017 11:25
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol