Çakır mesajı aldı "Kitaplarımı aldım geliyorum"

Geçtiğimiz günlerde yerel gazetelerde yer alan İlçe Başkanının nasıl olması gerektiği ile ilgili haberlere, sosyal medyadan tepkiler gelmeye başladı.

Çakır mesajı aldı "Kitaplarımı aldım geliyorum"

Geçtiğimiz günlerde yerel gazetelerde yer alan İlçe Başkanının nasıl olması gerektiği ile ilgili haberlere, sosyal medyadan tepkiler gelmeye başladı.

28 Temmuz 2017 Cuma 17:59
Çakır mesajı aldı  "Kitaplarımı aldım geliyorum"

HABER MERKEZİ

İlçe Başkanının nasıl olması gerektiği ile ilgili Mustafa Bezbaş'ın açıklaması şu şekildeydi: "Bülent Saylam’ı aramış İlçe Başkanı adaylarımızdan birinin yakını destek istemiş Bülent Saylam destek koşullarını sıralamış: Dünya klasiklerinin yarısını okumuş olacak, her gün bir günlük gazete okuyacak; gündemi takip edecek, düğün ve cenazelere ayıracak vakti olacak. Birkaç gündür beni de bu konuyla ilgili çok arıyorlar telefonu açacak vaktim olduğunda dilimin döndüğünce ben de İlçe Başkan adayı olacak arkadaşlardan beklentilerimi kendilerine söylüyorum; ama çok merak eden var, bir kez daha tekrar ediyorum İlçe Başkan adayı etrafında toplanacak yönetim oluşturacak insanlar topluma güven vermeli 'Koşullar ne olursa olsun alın teriyle evine helal ekmek götürdüğü toplum tarafından görülen insanlar olmalı, toplumun nefret ettiği tipleri, yanında gezdirmemeli, İlçe Başkan olmayı düşünen insan yanında gezdirdiklerine bakacak, siyasette başarılı olmuş insanlar değişik çevrelere gittiklerinde o çevreyle ilgili araştırma yaparlar ve o çevrede kimin itibarı yüksekse onunla görüntü verirler ki o bölgedeki insanlar da o görüntüde kendilerini görür ve misafiri sahiplenir. Her koşulda partisine oy vermek önemli bir kriterdir benim için rakip olmak ile düşman olmayı ayırmak da önemlidir. Ama en çok tutarlı mı ona bakarım, dava adamı mı parti etkinliklerine katılıyor mu? Açın, işsizin halinden anlıyor mu benim için önemlidir."

Geçtiğimiz aylarda Keşan Belediye Başkanlığına aday adaylığını açıklayan CHP'li Orhan Çakır bunun üzerine, dün sosyal paylaşım sitesi Facebook üzerinden, "Kitaplarımı aldım memleketim Keşan'a geliyorum." şeklinde paylaşımda bulundu. Çakır'ın bu paylaşımı İlçe Başkanlığı kıstası ile ilgili, mesaj alındı yorumlarına neden oldu.

Google Play Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Apple Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için BURAYA TIKLAYINIZ

Twitter için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram için BURAYA TIKLAYINIZ

Google plus için BURAYA TIKLAYINIZ

Youtube Kanalımız için BURAYA TIKLAYINIZ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol