Çıkıkçı ve Karaman incelemelerde bulundu

Keşan-Boztepe yolundaki çalışmaları inceledi

Çıkıkçı ve Karaman incelemelerde bulundu

Keşan-Boztepe yolundaki çalışmaları inceledi

02 Ocak 2014 Perşembe 09:08
Çıkıkçı ve Karaman incelemelerde bulundu

Edirne İl Genel Meclisi’nin Keşanlı üyelerinden Abdülaziz Çıkıkçı ve Sebahattin Karaman, 2013 yılının son günü olan 31 Aralık Salı günü Boztepe-Keşan yolunda başlatılan çalışmaları inceleyerek, köy kahvesinde vatandaşlarla sohbet etti.

Saat 11.00 sıralarında Keşan’dan yola çıkan Çıkıkçı ve Karaman, 9 kilometrelik yol güzergahı boyunca, yapılmakta olan çalışmaları gözlemledi ve kamyonlar tarafından dökülen malzemeleri inceledi. Daha sonra köy kahvesine gelerek burada vatandaşlarla buluşan Çıkıkçı ve Karaman,  onlarla sohbet edip çay içti.

Kısa bir konuşma yaparak yürütülen yol çalışması hakkında bilgi veren Çıkıkçı, 9 kilometrelik Keşan-Boztepe yolunun stabilize iyileştirme çalışmalarının başladığını ve Keşan istikametinden başlayarak köye doğru ilerlemekte olduğunu ifade etti. Çıkıkçı, 2014 yılında da Boztepe-İpsala yolunun yapımı için çalışmalarda bulunacaklarını söyledi.

Çıkıkçı ve Karaman, daha sonra kahvede bulunan vatandaşlarla birlikte köy meydanında gerçekleştirilen düzenleme çalışmalarını da inceledi. Boztepe köyüne bin metrekare taş gönderildiğini söyleyen Çıkıkçı,Bu taşlar köyle vatandaşlarımızın kendi çabaları ile meydana döşenmiş ama gördüğümüz kadarıyla en az bir 200 metrekare taşa daha ihtiyaç var. Bu eksikliğin giderilmesi için de gerekli olan girişimleri yapacağız” diye konuştu.

Çıkıkçı ve Karaman, daha sonra vatandaşlarla hatıra fotoğrafı çektirip Boztepe’den ayrıldı.


 

  

Son Güncelleme: 02.01.2014 09:12
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol