Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanlığı

Kadın, genç, engelliler ve gaziler aday adaylığı parası almayacak

Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanlığı

Kadın, genç, engelliler ve gaziler aday adaylığı parası almayacak

23 Temmuz 2013 Salı 03:42
Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanlığı
 Genç kotası, 31 Temmuz 1983’ten sonra doğanlara uygulanacak 

Cumhuriyet Halk Partisi Keşan İlçe Başkanlığı, Kadın, Genç, Engelli ve Gazilik Beratı bulunan gazilerden aday adaylığı için başvuru ücreti alınmayacağını açıkladı. Ayrıca, genç kotasında değerlendirilecek olan başvuruların 31 Temmuz 1983 tarihinden sonra doğanlar için uygulanacağı da bildirildi.

Saat 16.00’da Eski Adliye Binası’nda bulunan ilçe binasında konuyla ilgili olarak düzenlenen bilgilendirme toplantısına, CHP Keşan İlçe Basın Sözcüsü Tarife Gezer, Bilişim Sorumlusu Didem Çakmak, Kadın Kolları Başkanı Ürfet Ürkmez, Gençlik Kolları Başkanı Ömür Çakıcı katıldı.

ADAY ADAYLIĞI İÇİN SON GÜN 31 TEMMUZ

Toplantıda kısa bir açıklama yapan Gezer, şöyle konuştu: “30 Mart 2014 tarihinde yapılacak olan yerel yönetimler seçimleri için partimizden aday adaylığı son başvuru tarihi 31 Temmuz 2013’tür. Partimizden yerel yönetimler seçimleri için aday adalığı başvurusunda bulunacak olan Kadın, Genç, Engelli ve Gazilik Beratı bulunan gazilerimizden aday adaylığı için başvuru ücreti alınmayacaktır. Ayrıca genç kotasında değerlendirilecek olan başvuru sahiplerinin 31 Temmuz 1983 tarihinden sonra doğanlar için geçerli olduğu gelen genelgede belirtilmiştir.” 

 

Son Güncelleme: 23.07.2013 03:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol