Dınkırcı, incelemelerde bulundu

Siğilli Köyü’ndeki içme suyu deposu yenilenerek hizmete açıldı

Dınkırcı, incelemelerde bulundu

Siğilli Köyü’ndeki içme suyu deposu yenilenerek hizmete açıldı

22 Mayıs 2013 Çarşamba 00:04
Dınkırcı, incelemelerde bulundu
 Köylere Hizmet Götürme Birliği tarafından bakım ve onarımı yaptırılan Siğilli Köyü’ndeki İçme Suyu Deposu, hizmete alındı.

Dün saat 14.30’da Kaymakam Bekir Dınkırcı başkanlığında, Köylere Hizmet Götürme Birliği Encümen üyeleri,  İl Genel Meclisi üyeleri Mustafa Serbes ve Sebahattin Karaman, Köylere Hizmet Götürme Birliği Müdür Vekili Metin Öztoprak, Özel İdare Şantiye Şefi Mustafa Erek, Şabanmera Köyü Muhtarı Mustafa Çetiner, Siğilli Köyü’nde bakım ve onarımı tamamlanarak hizmete sunulan içme suyu deposunu yerinde inceledi.

Yüklenici Firma Sahibi Adnan Vural’ın da hazır bulunduğu incelemede, Kaymakam Dınkırcı ve encümen üyeleri, içme suyu deposunun çalışmaya başladığını yerinde görerek, eksikliklerin yüklenici firma tarafından bir an önce tamamlanmasını istedi. Köy Muhtarlığından da, su deposunun bakım, onarım ve korunmasının sürekli hale gelmesi talep edildi.

Ayrıca vatandaşlarla biraraya gelen Dınkırcı, eğitimde sürekliliğin önemini vurgulayarak çocuklarını okula göndermelerini istedi ve köyün diğer sorunları ile ilgili tespitlerde bulunarak yakından ilgileneceğini belirtti.

Son Güncelleme: 22.05.2013 00:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol