DSP Keşan İl Genel Meclisi adayı Doğru:

“Atatürk’ün izinde, Ecevit’in ışığında halkımıza hizmet için yola çıktık”

DSP Keşan İl Genel Meclisi adayı Doğru:

“Atatürk’ün izinde, Ecevit’in ışığında halkımıza hizmet için yola çıktık”

24 Mart 2014 Pazartesi 09:48
DSP Keşan İl Genel Meclisi adayı Doğru:
 Demokratik  Sol Parti Keşan İl Genel Meclisi Adayı Bahattin Doğru, geçen Cumartesi günü düzenlediği basın toplantısında, ilçe yönetiminin ve halkın desteği ile bu göreve talip olduğunu belirterek,”Bizler Türkiye Cumhuriyetimizin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün izinde, kurucumuz, kuramcımız dürüst lider Bülent Ecevit’in ışığında halkımıza hizmet etmek için yola çıktık ve onların desteği ile bu yolda yürümeye kararlıyız.” dedi.

Eski Adliye Binası’nda bulunan parti lokalinde gerçekleşen ve saat 10.30 sıralarında başlayan toplantıya DSP Keşan İlçe Başkanı M. Cem Akgül, Keşan İl Genel Meclisi Adayı İsmail Adakan, Yönetim Kurulu üyesi Zeki Gencer ve parti üyesi Yaşar Yetkin katıldı.


GÜCÜMÜZÜ HALKTAN ALIYORUZ

DSP’nin ana ilkesi olan halk ve hak söylemi çerçevesinde çokça üreten, hakça bölüşen bir düzen için köy köy, mahalle mahalle gezeceklerini ve vatandaşların sorunlarını dinleyip çözümler üretmek için tüm güçleri ile çalışacaklarını da ifade eden Doğru, tüm güçlerini sadece ve sadece halktan aldıklarının altını çizdi.

OYLARA TALİBİZ

Doğru, açıklamasına şöyle devam etti: “Hangi parti tarafından olursa olsun çetelerin, komploların Keşan’a ve Keşan halkına bulaşmaması için halkı koyun gibi görüp <ben ne verirsem onu yersin, ben kimi gösterirsen onu seçersin, ben nasıl yaşa dersem öyle yaşarsın> anlayışına karşı durmak için, ürettiği üründe ortağı olduğu kuruluşta söz sahibi olamayan üreticilerin, siftahsız dükkan kapatan esnafın, emeğinin karşılığını alamayan işçi ve memurun, açlığa mahkum edilen emeklinin haklarını aramak ve sorunlarını çözmek için, yolsuzluklara, yalana, talana, kardeşi kardeşe kırdırmak isteyenlere dur demek için, ulusal birlik ve beraberliğimizi sağlamak için, halkımızın oylarına talibiz. Takdir halkımızdan, hizmet bizden.”

Son Güncelleme: 24.03.2014 09:49
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol