Edirne Milletvekilleri mazbatalarını aldı

Edirne Adalet Sarayından mazbatalarını aldılar

Edirne Milletvekilleri mazbatalarını aldı

Edirne Adalet Sarayından mazbatalarını aldılar

12 Haziran 2015 Cuma 08:01
Edirne Milletvekilleri mazbatalarını aldı
 CHP Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu ve Erdin Bircan ile AK Parti Edirne Milletvekili Şemsettin Emir, dün mazbatasını aldı.

CHP MİLLEVEKİLLERİ GAYTANCIOĞLU VE BİRCAN

CHP Edirne Milletvekilleri Gaytancıoğlu ve Bircan, dün saat 14.30’da Edirne Adalet Sarayı’nda kalabalık bir partili grubunun eşliğinde mazbatalarını aldı. Gaytancıoğlu ve Bircan, mazbatalarını almaktan dolayı mutluluk yaşadıklarını belirtti. Gaytancıoğlu ve Bircan, “Artık sizleri Türkiye Büyük Millet Meclisinde temsil etmenin onurunu ve gururunu yaşayacağız. Verdiğiniz bu kutsal görevi layıkıyla yerine getireceğimden, sizleri en iyi şekilde temsil edeceğimden ve gece gündüz çalışacağımdan asla şüpheniz olmasın. Tüm Edirneli hemşehrilerimize ve de Edirne Cumhuriyet Halk Partisi Örgütlerine teşekkür ediyoruz” dedi. Daha sonra, partililerle hatıra fotoğrafı çektirildi.

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ EMİR

Büyük bir kalabalıkla Edirne Adliyesi’ne gelen Şemsettin Emir, mazbatasını aldıktan sonra, basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.  Seçim boyunca halkı uyararak, istikrara oy verilmesini istediğini dile getiren Şemsettin Emir, “AK Parti yine Türkiye’de birinci parti çıkmıştır. Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz” dedi.
AK Parti’ye oy verenlere teşekkür eden Şemsettin Emir, bundan sonra tüm Edirne'nin milletvekili olduğunu ve Edirne için canla başla çalışacağını bildirdi.
Emir, “Edirne için canla başla çalışacağım. Zalime karşı mazlumun yanında  yer alacağım. Tüm Edirne bunu böyle bilsin” şeklinde konuştu.
Emir, ardından isteyen vatandaşlarla fotoğraf çektirdi.

Son Güncelleme: 12.06.2015 08:03
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol