Engelli araç park yerleri çoğalıyor

Belirlenen engelli araç park yerleri dün belediye ekiplerince boyandı

Engelli araç park yerleri çoğalıyor

Belirlenen engelli araç park yerleri dün belediye ekiplerince boyandı

12 Kasım 2013 Salı 08:29
Engelli araç park yerleri çoğalıyor
 Keşan İlçe Trafik Komisyonu ve Keşan Belediye Encümeni tarafından, engelli araç park yerlerinin çoğaltılmasıyla ilgili alınan kararlar dün tespit edilen yerlerin çizim çalışmalarının yapılmasıyla birlikte uygulanmaya başladı.

3 AYRI NOKTADA 6 ARAÇLIK YER BOYANDI

Geçen Cumartesi günü engelli araçlar için belirlenen yerlerin tabelalarını asan belediye görevlileri dün sabahtan itibaren de önce Keşan Ortopedik Engelliler Derneği’nin işlettiği Çocuk Parkı’nın Subay Orduevi tarafına bakan alanda yer boyama çalışması yaptı. İlçe Trafik Komisyonu tarafından alınan karar doğrultusunda burada 4 araçlık yer çizen ekipler daha sonra da Hükümet Konağı önüne geçerek burada da bir araçlık yeri engelli araçları için ayırdı.

VATANDAŞLAR VE ENGELLİLER UYGULAMADAN SON DERECE MEMNUN

Keşan İlçe Trafik Komisyonu ve Keşan Belediye Encümeni’nin aldığı kararlar doğrultusunda engelli araç park yeri sayısının daha kullanışlı alanlara çekilmesi ve sayılarının artırılması hem vatandaşlar tarafından hem de engellilerce büyük bir memnuniyetle karşılandı.

Öte yandan, sürücülerin duyarlı davranarak, engelli araç park yerlerini işgal etmemeleri istendi.Son Güncelleme: 12.11.2013 08:48
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol