Erikli sahilinde iş yapan mevsimlik işçiler Kadri Gözeri’ye teşekkür etti

KENDİMİZE HER KONUDA ÇEKİ DÜZEN VERDİK

Erikli sahilinde iş yapan mevsimlik işçiler Kadri Gözeri’ye teşekkür etti

KENDİMİZE HER KONUDA ÇEKİ DÜZEN VERDİK

20 Ağustos 2015 Perşembe 09:10
431 Okunma
Erikli sahilinde iş yapan mevsimlik işçiler Kadri Gözeri’ye teşekkür etti
 Bu yaz sezon öncesinde ve sezon süresince Erikli sahilinde iş yapan mevsimlik işçiler, kendilerine verdiği destekten ötürü Siğilli Köyü Romanları Kalkındırma Dayanışma Derneği  Yönetim Kurulu üyesi Kadir Gözeri’ye çok teşekkür ettiklerini söyledi.

Eriklide çalışan tüm mevsimlik işçiler adına konuştuklarını söyleyen Necdet Koç ve Celil Gücin, Kadir Gözeri’nin kendileri ile yetkililer arasında bir köprü görevi gördüğünü bu nedenle de bu yıl daha önceki yıllara göre çok daha rahat bir şekilde işlerini yaptıklarını söylediler.

HER KONUDA YARDIMCI OLDU

Her yaz sezon başlamadan önce Erikli sahiline gittiklerini belirten Koç ve Gücin, “Bizim işe oradaki insanların da bizim gibi insanların yapacağı işe ihtiyaçları var ama bize barınmamız için hiçbir yer gösterilmiyor, sorunlarımız ile ilgilenilmiyordu. Biz sorunlarımızı da kime anlatacağımızı bilemiyorduk. Bu yıl Kadir Gözeri bize bu konuda yardımcı oldu ve Keşan’da Kaymakamlık, Jandarma komutanlığı, burada jandarma karakol komutanlığı ve diğer yetkililer ile aramızda köprü oldu. Karşılaştığımız sorunları yetkililere bildirip bizim daha rahat bir şekilde çalışmamıza imkân sağladı. Bu nedenle kendisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

 KENDİMİZE HER KONUDA ÇEKİ DÜZEN VERDİK

Kadir Gözeri’nin yetkililerle yaptığı görüşmelerde kendilerine kefil olduğunu bu nedenle bu yıl çok daha rahat bir şekilde iş bulma ve çalışma imkânı bulduklarını da söyleyen işçiler, şöyle konuştu: “Bu yıl ilk defa barınmamız için bize belli başlı bir yer gösterildi ve gittik çadırlarımızı oraya kurduk. Su ve diğer ihtiyaçlarımızı da bu yıl çok daha rahat karşıladık. Kadir Gözeri’nin bize kefil olması ve sayın büyüklerimizin de bize güvenmeleri sonucunda çoluk çocuğumuzun karnı doydu. Bizler de elimizden geldiği kadarıyla çalışıp onlara mahcup olmamak, güvenlerini kaybetmemek için kendimize her konuda çeki düzen verdik. İlçemizdeki siyasilerin bizim sorunlarımızla ilgilenmezken Kadir Gözeri her sorunumuzu koşturdu ve çözüme ulaştırdı. Kadir Gözeri gibi hiçbir karşılık ve maddi menfaat beklemeden çalışacak insanların çoğalmasını umut ediyoruz.  Ayrıca, Erikli sahilinde çalışmamızda bize yardımcı olan tüm yetkililere ve emeği geçenlere de çok teşekkür ediyoruz”

  

Son Güncelleme: 20.08.2015 09:11
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol