Görev bölümü yaptılar

İl Genel Meclisi, encümen ve komisyonlarını belirledi

Görev bölümü yaptılar

İl Genel Meclisi, encümen ve komisyonlarını belirledi

19 Nisan 2014 Cumartesi 13:38
Görev bölümü yaptılar
 Edirne İl Genel Meclisi, 14 Nisan 2014 Pazartesi günü gerçekleştirdiği oturumda, komisyonlarda görev yapacak üyeleri belirledi.

İl Daimi Encümeni’ne, CHP’li Mehmet Geçmiş, Halil İbrahim Bulak ve Keşanlı üye Erdinç Can seçilirken; Keşan, İpsala ve Enezli üyelerin ağırlıklı olarak yer aldığı komisyonlar da şöyle oluştu:

İMAR VE BAYINDIRLIK KOMİSYONU

1) Erdal Akgün (CHP)

2) Abdülaziz Çıkıkçı (CHP)

3) Şenol Kılıç (CHP)

4) Arda Yüce (CHP)

5) Özcan Tosun (AKP)

6) O. Recai Koçaşlı (AKP)

7) Zafer Bahşi (MHP)

PLAN VE BÜTÇE KOMİSYONU

1) Mehmet Geçmiş (CHP)

2) Halil İbrahim Bulak (CHP)

3) Özcan Soyupak (CHP)

4) Erdoğan Taşın (CHP)

5) Hüseyin Boyalık (AKP)

6) Nedret Akbulut (AKP)

7) Ahmet Durmaz (MHP)

EĞİTİM KÜLTÜR VE SOSYAL HİZMETLER KOMİSYONU

1) Fedai Işık (CHP)

2) Mehmet Ali Yetim (CHP)

3) Necmi Sınır (CHP)

4) Mustafa Suiçmez (AKP)

5) Mehmet Gürpınar (AKP)

ÇEVRE VE SAĞLIK KOMİSYONU

1) Erol Açık (CHP)

2) Mehmet Özkök (CHP)

3) Mehmet Uzun (CHP)

4) Secaattin Uyur (AKP)

5) Adnan Vural (AKP)

ARAŞTIRMA VE İNCELEME KOMİSYONU

1) Erdinç Can (CHP)

2) Tuncay Aytın (CHP)

3) Enver Erkan (CHP)

4) Nedret Akbulut (AKP)

5) Hüseyin Boyalık (AKP)

AVRUPA BİRLİĞİ VE DIŞİLİŞKİLER KOMİSYONU

1) Özcan Soyupak (CHP)

2) Erdoğan Taşın (CHP)

3) Mehmet Geçmiş (CHP)

4) Nedret Akbulut (AKP)

5) Hüseyin Boyalık (AKP)

TARIM VE HAYVANCILIK KOMİSYONU

1) Tuncay Aytın (CHP)

2) Erdinç Can (CHP)

3) Enver Erkan (CHP)

4) Mustafa Suiçmez (AKP)

5) Mehmet Gürpınar (AKP)

KÖYLERE YÖNELİK HİZMETLER VE ORKÖY KOMİSYONU

1) Şenol Kılıç (CHP)

2) Abdülaziz Çıkıkçı (CHP)

3) Erdal Akgün (CHP)

4) Özcan Tosun (AKP)

5) O. Recai Koçaşlı (AKP)

TURİZM KOMİSYONU

1) Enver Erkan (CHP)

2) Erol Açık (CHP)

3) Seçkin Yörük (CHP)

4) Secaatin Uyur (AKP)

5) Adnan Vural (AKP)

GENÇLİK VE TURİZM KOMİSYONU

1) Arda Yüce (CHP)

2) Halil İbrahim Bulak (CHP)

3) Erdoğan Taşın (CHP)

4) Nedret Akbulut (AKP)

5) Hüseyin Boyalık (AKP)

İDARİ VE MALİ İŞLER KOMİSYONU

1) Necmi Sınır (CHP)

2) Mehmet Ali Yetim (CHP)

3) Fedai Işık (CHP)

4) Secaattin Uyur (AKP)

5) Adnan Vural (AKP)

SİVİL SAVUNMA VE TABİİ AFETLER KOMİSYONU

1) Mehmet Uzun (CHP)

2) Mehmet Özkök (CHP)

3) Tuncay Aytın (CHP)

4) Mustafa Suiçmez (AKP)

5) Mehmet Gürpınar (AKP)

KADIN HAKLARI VE KIZ ÇOCUKLARINI KORUMA KOMİSYONU

1) Mehmet Ali Yetim (CHP)

2) Fedai Işık (CHP)

3) Seçkin Yörük (CHP)

4) Nedret Akbulut (AKP)

5) Hüseyin Boyalık (AKP)

ÖZÜRLÜ VE ENGELLİ VATANDAŞLARI KOMİSYONU

1) Mehmet Özkök (CHP)

2) Erol Açık (CHP)

3) Mehmet Uzun (CHP)

4) Recai Koçaşlı (AKP)

5) Özcan Tosun (AKP).

Öte yandan, OSB Müteşebbis Heyeti de; O. Recai Koçaşlı, Seçkin Yörük, Erdal Akgün, Mehmet Uzun’dan oluştu
Son Güncelleme: 19.04.2014 13:39
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol