GÜNEKAB Meclisi dün toplandı

GÜNEKAB  (Güney Edirne Katı Atık Birliği) Meclis toplantısı, 25 Mart 2019 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

GÜNEKAB Meclisi dün toplandı

GÜNEKAB  (Güney Edirne Katı Atık Birliği) Meclis toplantısı, 25 Mart 2019 Pazartesi günü gerçekleştirildi.

Medya Keşan
Medya Keşan
26 Mart 2019 Salı 09:48
GÜNEKAB Meclisi dün toplandı

HABER MERKEZİ

Keşan Belediye Meclis Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen, saat 15.00’de başlayan toplantı, Keşan Belediye Başkanı ve GÜNEKAB Başkanı Opr. Dr. Mehmet Özcan başkanlığında yapıldı.

2004 yılından bu yana katı atık konusunda bakanlık yönergeleri doğrultusunda çalışmalar yürüttüklerini ve Birlik’in 2006 yılında kurulduğunu anlatan Başkan Özcan, “Keşan, İpsala ve Enez üçgeninde çalışmalar yürüttük. TANAP’a projeler sunduk ve ciddi kazanımlar elde ettik. Birliğimiz 15 yıla yakın bir süre zarfında Edirne ili genelinde bölgeye önderlik vazifesi gördü. Görev süremiz boyunca alınan tüm kararlardaki katkıları nedeniyle Meclis üyelerimize çok teşekkür ediyorum. Bizden sonra göreve gelecek Birlik Başkanı ve Meclis üyelerinin güzel işler başaracağına inanıyorum.” dedi.

Toplantıda daha sonra Birlik Müdürü Murat Kabcuk tarafından 2018 yılı kesin hesap bilgileri, birlik üyeleriyle paylaştı. Kabcuk, 2018 yılı gelir bütçesinin 1.769.141,40 TL olduğunu, gider bütçesinin de 1.366.125,40 TL olduğunu Birlik üyeleriyle paylaştı. Kesin hesabın oybirliği ile kabulünden sonra 2018 Yılı Denetim Komisyonu Raporu Birlik üyelerine sunuldu. Bu rapor da oybirliği ile kabul edildi. Toplantıda son olarak 2018 Yılı Faaliyet Raporu görüşüldü ve oybirliği ile kabul edildi. Toplantıyı kapatan Özcan, alınan kararların bölge adına hayırlı olmasını diledi ve verdikleri katkı nedeniyle Meclis üyelerine teşekkür etti. Özcan, toplantı sonrası Meclis üyeleriyle vedalaştı. Üyeler de Özcan’a bölge adına yaptığı özverili çalışmalardan dolayı teşekkür etti.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol