Keşan Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri başladı

135 işçiyi ilgilendiriyor

Keşan Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri başladı

135 işçiyi ilgilendiriyor

18 Aralık 2013 Çarşamba 00:05
Keşan Belediyesi'nde Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri başladı
 Keşan Belediyesi’nde çalışan DİSK Genel İş Sendikası üyesi 135 işçiyi kapsayan Toplu İş Sözleşmesi görüşmeleri dün başladı.

DİSK Genel İş Trakya Şube Başkanı Salim Şen ile yönetim kurulu üyeleri ve sendikanın Keşan İşyeri Temsilcisi Fikret Özdemir, saat 16.30 sıralarında Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ederek, komisyon üyeleri Feyzi Engin, Yılmaz Karataşoğlu ve Yılmaz Başol’un da katılımıyla görüşmelere başladılar.

Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Toplu İş Sözleşmelerinin ilk görüşmesi olduğunu belirterek, “Bu ilk görüşmede arkadaşlarımız bizlere taleplerini iletecekler. Biz de kendilerine görüşlerimizi aktaracağız. Görüşmelerimizi en kısa sürede sonuçlandırarak arkadaşlarımızla uzlaşma sağlayacağız” dedi.

Salim Şen de, “Keşan Belediyesi’nde çalışan arkadaşlarımızı yakından ilgilendiren Toplu İş Sözleşmesi görüşmelerine başladık. Görüşmelerin hayırlı olmasını diliyoruz. Sayın başkanımıza düşüncelerimizi ve taleplerimizi ileteceğiz. En kısa sürede uzlaşı sağlayacağımıza inanıyoruz. Keşan Belediyesi sendika olarak Toplu İş Sözleşmelerini en kısa sürede sonlandırdığımız bir belediyemizdir. Bu nedenle başkanımızın hoşgörü ve anlayışına her zaman teşekkür ediyoruz.” şeklinde konuştu.

Son Güncelleme: 17.12.2013 23:06
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol