Kılıçköy-Keşan arası trafiğe kapatılacak

Enez-Keşan karayolunda yol genişletme çalışması bugün başlıyor

Kılıçköy-Keşan arası trafiğe kapatılacak

Enez-Keşan karayolunda yol genişletme çalışması bugün başlıyor

17 Haziran 2014 Salı 02:14
Kılıçköy-Keşan arası trafiğe kapatılacak
 ** Çalışma nedeniyle Kılıçköy-Keşan arasındaki 5 kilometrelik mesafe bugün trafiğe kapatılacak ve Enez istikametinden Keşan’a ulaşmak isteyenler, Kılıçköy-Büyükdoğanca arasındaki yolu kullanarak, Mecidiye-Keşan karayolundan Keşan’a ulaşacak.

 

 

Keşan-Enez karayolundaki 5 kilometrelik yol çalışması nedeniyle bugün, Kılıçköy-Keşan arasındaki yol trafiğe kapatılacak. Dün kapatılacağı duyurulan yolun, alternatif güzergahtaki levha çalışmasının tamamlanamaması nedeniyle bugüne sarktığı belirtildi.

Kılıçköy’den Enez’e kadar, sahiller de dahil olmak üzere Keşan-Enez karayolunu kullanmak isteyenler, Keşan-Mecidiye karayolundan Büyükdoğanca’ya ulaştıktan sonra köy içinden Kılıçköy’e ulaşacaklar. Enez’den Keşan’a gelenler de Kılıçköy-Büyükdoğanca arasındaki 3 kilometrelik yoldan Mecidiye-Keşan karayoluna çıkarak Keşan’a bu güzergahtan ulaşabilecek. Ayrıca Keşan’a 2 kilometre mesafedeki Siğilli Köyü’nden de Keşan’a aynı güzergahtan ulaşılabileceği bildirildi.

Enez ve sahili ile yakın mesafedeki köylerin ise 2 yıl önce ulaşıma açılan Enez-İpsala yolunu kullanmaları ve İpsala-Keşan karayolundan seyahat etmeleri öneriliyor.

Öte yandan, yol genişletme çalışmasının yaklaşık 2 ay süreceği öğrenildi.

Son Güncelleme: 18.06.2014 02:29
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol