Mağden, Ticaret Borsasına adaylığını açıkladı

Ticaret Borsası eski başkanı Ender Mağden, dün düzenlediği basın toplantısında, 3 Ekim 2017 Salı günü gerçekleştirilecek olan Keşan Ticaret Borası seçimlerinde, yönetim kurulu başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

Mağden, Ticaret Borsasına adaylığını açıkladı

Ticaret Borsası eski başkanı Ender Mağden, dün düzenlediği basın toplantısında, 3 Ekim 2017 Salı günü gerçekleştirilecek olan Keşan Ticaret Borası seçimlerinde, yönetim kurulu başkanlığına aday olduğunu açıkladı.

23 Eylül 2017 Cumartesi 00:36
Mağden, Ticaret Borsasına adaylığını açıkladı

GİZEM GÖRÜR

Saat 15.00 sıralarında başlayan basın toplantısına, listede yer alan isimler katıldı.

Toplantıda konuşan Mağden, “Amacımız, 2009-2013 yılları arasında görevde bulunduğumuz kurumumuzu bölgede kıskanılan ve yönetimine talip olmayı özendiren bir kurum haline getirmek. Maddi kazançlarımız değil anlatmak istediğimiz. Kuruluş yılımız olan 1953 yılından itibaren her gün büyüdük, büyüdükçe gelişiyoruz, üyelerimize daha iyi hizmet etmeliyiz, geliştikçe ufkumuz ve vizyonumuzun da artması gerekiyor. Köklü kurumlar, yalnızca ürettikleri ve ekonomiye katkılarıyla anılmazlar. Aynı zamanda geliştirdikleri değerler ve gelenekleriyle öne çıkarlar. İçinde bulundukları toplum hayatına ayrı bir anlam ve renk katarlar. Kısacası geçmişimiz, geleceğimizin temelini oluşturur. Bu yüzden atacağımız adım, uygulayacağımız yöntemler ile kurumumuza yakışır hareket etmeliyiz. Bunu kendimize değil kurumumuza saygıdan dolayı gerçekleştirmeliyiz. Yaşadığımız kentimize karşı sorumluluklarımızı unutmamalıyız. Bir sivil toplum kuruluşu olarak bizler de yaşadığımız kenti daha modern ve daha çağdaş bir görünüme kavuşturmak için üzerimize düşen görevi yapmalıyız. Kamuoyunda bizleri takip eden üyelerimizin ve Keşan halkının takdirini kazanmak ilkemizdir. Üyelerimiz ve bölgemizin sosyal, kültürel ve ekonomik olarak kalkınmasına yardımcı olacağız. İnanıyoruz ki bu vizyon, bu gayret, bu birlik, bizi hep daha iyiye taşıyacaktır. Çünkü bizim en büyük zenginliğimiz ve gücümüz birlik ve beraberliğimizdir. Her zaman en iyisi olmak için çalışacağız. Hem kentimize hem de borsamıza kazandırdıklarımızın takipçisi olmak ve daha da ileriye götürmek için Keşan Ticaret Borsası Meclisi yönetimine talibiz. Yeni dönem Keşan Ticaret Borsası’nın atılım yılı olacaktır.” dedi.

Ender Mağden’in önderliğinde oluşturulan listede şu isimler yer alıyor: Ender Mağden, Ercan Kula, Levent Koyuncu, Cem Özkan, Mustafa Karataş, Muhammer Küçükyaman, Ramazan Sazlı, Bekir Yalçın, Özcan Ödev, Yusuf Karanlık, Zeki Karagöz, Ulaş Sunar, Hüseyin Akbunar, Ahmet Eler.”

Google Play Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Apple Store’dan Medya Keşan uygulamasını indirmek için BURAYA TIKLAYINIZ

Facebook sayfamız için BURAYA TIKLAYINIZ

Twitter için BURAYA TIKLAYINIZ

Instagram için BURAYA TIKLAYINIZ

Google plus için BURAYA TIKLAYINIZ

Youtube Kanalımız için BURAYA TIKLAYINIZ

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol