Mansur İriş:

“Bu ülkenin, bu milletin menfaati için varız”

Mansur İriş:

“Bu ülkenin, bu milletin menfaati için varız”

14 Eylül 2015 Pazartesi 09:24
425 Okunma
Mansur İriş:
 Saadet Partisi Edirne Merkez İlçe Teşkilat Başkanı Mansur İriş, yaptığı açıklamada, “En zor şartlarda bu ülkenin ve bu milletin menfaati için varız.”  dedi.

Hak ve adaletin lafla olmayacağına dikkat çeken İriş’in açıklaması şöyle: “Yarım asra yakın bir zamandır Milli Görüş’ü temsil eden partiler olarak iyi günde de kötü günde de her zaman ve her türlü şartlarda ülkemizin ve milletimizin menfaati için var olduk. Bugün çevre ülkelerdeki çatışmalar gerekse ülkemizi yangın yerine çeviren terör olayları izlenen yanlış politikaların sonucudur.

Milletimizin bin yıllık görüşü olan Milli Görüş’ü temsil eden Saadet Partisi olarak gayemiz, Hak ve Adaletin hâkim olduğu, toplumumuzun insanca yaşama düzeyine eriştiği, huzur ve barış içinde kardeşçe yaşadığı bir Türkiye’dir.

Bozuk, yanlış tartan terazi ile doğru tartı yapılamaz. Bu düzen bozuk. Bu yanlış düzenle ülkemizin içinde yaşadığı hiçbir sorun çözülemez. Onun için biz Saadet Partisi olarak bu düzenin alternatifi olduğumuzu ve bu düzenin değişip adil bir düzenin kurulmasının gerektiğini ısrarla söylüyoruz. Terörün de, fakirliğin de, ahlaksızlığın da, geri kalmışlığın da ilacı Adil bir düzendir.

Milli Görüş olarak biz, yarım asra yakın siyasi mücadelenin içindeyiz. Biz, mecliste olduğumuz dönemlerde her kesimden insanımızın yüzü gülmüştür. Elbette bizim de ‘kırmızı’ çizgilerimiz var, herkesin olduğu gibi. Ancak ülke ve milletin menfaatleri söz konusu olduğunda her zaman elimizi taşın altına koymaktan geri kalmadık, yine de kalmayız. Ülke ve millet için yapılan fedakârlıklar taviz kabul edilmemelidir. Saadet Partisiz bir Meclis ülke sorunlarına çözüm üretemez. Saadet Partisi olarak; tertemiz mazimiz ve tertemiz kadromuzla tertemiz bir geleceğimiz olacak, inşallah.” 

Son Güncelleme: 14.09.2015 09:28
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol