Muhtar adayı Dağ, semt pazarına stant açacak

Yeni Mahalle muhtar adayı İbrahim Dağ, yarın kurulacak Yeni Mahalle Semt Pazarı’nda stant açarak mahalle sakinleriyle buluşacak.

Muhtar adayı Dağ, semt pazarına stant açacak

Yeni Mahalle muhtar adayı İbrahim Dağ, yarın kurulacak Yeni Mahalle Semt Pazarı’nda stant açarak mahalle sakinleriyle buluşacak.

Medya Keşan
Medya Keşan
22 Ocak 2019 Salı 09:58
Muhtar adayı Dağ, semt pazarına stant açacak

HABER MERKEZİ

Her hafta Çarşamba günleri kurulan Yeni Mahalle Semt Pazar’ında yarın stant açacağını belirten Dağ, “Birçok ilk ve yeniliği bir araya getirerek standa uğrayacak vatandaşlarımıza sunacağız.” dedi.
Yarın saat 15.00 ile 17.00 arasında semt pazarında olacaklarını kaydeden Dağ, şunları söyledi:  “Yeni yıl mesajımda da dile getirdiğim gibi, <Yeni Yılınız Yeniliklerle Dolu Bir Yıl Olsun> temennimi bir kez daha tekrar ediyor, yeniliklerin ilkini, Yeni Mahalle sakinlerim ve seçmenlerimle paylaşmak istiyorum. İkramlarımız ve sürprizlerimizle renklenecek atmosferde, biz mahalle sakinlerimizi onlar da bizi daha yakından tanısın istiyorum.”

DAĞ, STANDINDA KENDİ SESLENDİRDİĞİ ŞARKILARI KULLANACAK

1993 Yılının imkânlarıyla kayıt edilen ve kendi sesinden yorumladığı şarkıları da ilk defa dinleteceğini vurgulayan Dağ, “Müzik benim hayatımın önemli bir kısmında severek yaptığım bir uğraş oldu. Bu kayıtlar o günün ortamında ve imkânlarıyla elde edilen amatör seslendirmeler. Duygusu ile müziği ile ekibi ile benim için son derece önemli. Bunları, biraz nostalji biraz da renk olması amacıyla ve de ayrı bir heyecanla paylaşacağım. Ayrıca, sosyal medyada yoğun ilgi gören tanıtım görsellerimizin ses kayıtlarını da mahalle sakinlerimizle birlikte dinleyeceğiz.” şeklinde konuştu.

“ELİNİZİN ALTINDA OLACAK, ÇANTANIZDA HATTA CEBİNİZDE TAŞIYACAKSINIZ”

İbrahim Dağ, stantta gelecek mahalle sakinleri ve vatandaşlar için güne özel hazırlattığı ve “ilk” olma niteliği taşıyan bir hediye olduğunu da bildirerek, “Keşan başta olmak üzere birçok ilçe, belde, köy ve mahallede uygulanmadı. Her an elinizin altında olacak, çantanızda hatta cebinizde taşıyacağınız özel bir hediyemizi de yarın vatandaşlarımıza takdim edeceğiz. Yeni Mahalle’mizi çok daha güzel bir mahalle yapacak yönlerimizle hizmete talibiz. Yeni Mahalle Muhtar Adayı’nı tanısın ve takipte kalsın. Çünkü beni tanıdıkça daha çok sevecekler ve yapacağım farklı hizmetler ile daha çok sahiplenecekler ,” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol