Nedim Gürkök, ekibini açıkladı

Geçtiğimiz hafta içerisinde Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Esnaf Odasına başkan adaylığını açıklayan Nedim Gürgök, 3 Şubat 2018 Pazar günü düzenlediği basın toplantısında da ekibini tanıttı.

Nedim Gürkök, ekibini açıkladı

Geçtiğimiz hafta içerisinde Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Esnaf Odasına başkan adaylığını açıklayan Nedim Gürgök, 3 Şubat 2018 Pazar günü düzenlediği basın toplantısında da ekibini tanıttı.

06 Şubat 2018 Salı 10:47
Nedim Gürkök, ekibini açıkladı

HABER MERKEZİ

Şapçı Ağadayı Restaurant’ta düzenlenen toplantı saat 18.00’de başladı.

Keşan Sebze Bakkal ve Manavlar Esnaf Odasında yönetim heyecanının kaybolduğunu bir kez daha dile getiren Gürkök, odaya güç ve yönetime heyecan katmak, üyelere de hak ettikleri hizmet vermek için aday olduklarını söyledi.

11 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecek kongrede, üyelerin takdiriyle göreve gelmelerinin ardından yapacakları bazı projelerden de bahseden Nedin Gürkök, şunları dile getirdi: “Oda olarak bazı kurumlarla anlaşma yapmayı düşünüyoruz. Mesela, üyelerimiz indirimli akaryakıt alabilir, elektriği indirimli kullanabilir. Özel hastanelerde, düğün salonlarında ve hatta tatil köylerinden bile daha uygun fiyatlarla faydalanabilir.

Daha göreve gelmeden bazı kooperatiflerle görüş alışverişinde bulundu. Yalnızca odamıza kayıtlı üyelerimizin satabileceği ürünleri yine üyelerimiz tarafından anketlerle belirlenecektir. Üyelerimizin nakit sorununu ortadan kaldırmak için çok uygun oranlarla kredi imkanı sağlanacaktır.” dedi. 

“ATIL KALMIŞ SORUNU ÇÖZÜME KAVUŞTURACAĞIZ”

Üyelere menfaat doğuracak birçok projenin alt yapılarını şimdiden hazırlamaya başladıklarını vurgulayan Gürkök, “Pazarcı esnafının en büyük sorunlarından birisinin pazaryerinin üstünün açık olmasıdır. Bu konuda hem belediyemizi maddi açıdan yormadan hem de üyelerimizi mağdur etmeden çözüm üretilmesi konusunda elimizden geleni yapacağız. Uzun süreden beri atıl kalmış sorunu çözüme kavuşturacağız. Pazaryerimizin üzerini sadece hafta sonları kapatıp, hafta içi de yine açık kalmasını sağlayacak bir proje düşünüyoruz. Yapacağız demiyoruz ancak, yapmak için gerekirse uyku uyumayacağız.” dedi. 

Nedim Gürkök, listesinde yer alan Yönetim ve Denetim kurulları ekibini de şu şekilde açıkladı:

Başkan: Nedim Gürkök.

Yönetim Kurulu: Mehmet Köşeli, Mehmet Buyruk, Şakir Kızılcık, Nazım Demirelli, Cüneyt Yekdeş, Necmettin Tezmen

Denetim Kurulu: Sevcan Gücüneyer, Celal Küçükkarakaş, Serhat Özkul.

GÜÇLER BİRLEŞTİ…

Toplantıda daha sonra söz alan Yönetim Kurulu üyesi adaylarından Mehmet Köşeli, oda seçimlerinde başkanlığa aday olmayı düşündüğünü ve bu konuda uzun süreden beri çalışma yaptığını ifade ederek, şunları söyledi: “Aday olmayı düşündüm. Hazırlığımı yaptım. Ancak, Nedim Gürkök ile birleşerek seçime girmeyi daha uygun gördüm. Nedim arkadaşımın projeleri bana da uygun geldi. Birlikten güç doğar diyerek seçime birlikte girmeye karar verdik. Pazarcı, bakkal el ele verip, daha güzel bir hizmet için bu yola baş koyduk. İnşallah Allah’ın izni, üyelerimizin de desteği ile görevi devralacağız. Şimdiden herkese hayırlı olsun.” 

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol