Özcan, belediyenin 2013 yılı çalışmalarını değerlendirdi

“Bugüne kadarki en başarılı hizmet yılımız oldu”

Özcan, belediyenin 2013 yılı çalışmalarını değerlendirdi

“Bugüne kadarki en başarılı hizmet yılımız oldu”

02 Ocak 2014 Perşembe 08:52
Özcan, belediyenin 2013 yılı çalışmalarını değerlendirdi

Belediye Başkanı Mehmet Özcan, yılın son günü makamında kabul etiği gazetecilere yaptığı açıklama ile 2013 yılı çalışmalarını değerlendirdi ve “30 milyon liralık Trakya’nın en büyük projesi olan Keşan Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi inşaatı ile birlikte başka birçok altyapı inşaatımız başladı. Önemli olan belediyedeki kadroların proje üretmesi. Proje varsa para da var. Bu anlamda 2013 yılı Keşan Belediyesi olarak en başarılı hizmet yılımız oldu diyebilirim” dedi.

KEŞAN’IN TEMEL ALTYAPI SORUNLARI ÇÖZÜMLENDİ

12 Ocak 2013 tarihinde yaptıkları yer teslimi ile 30 milyon lira tutarındaki Keşan Çok Amaçlı Pazaryeri Kompleksi inşaatını başlattıklarını belirten Özcan, ardından mayıs ayı içinde 7 milyon lira tutarında olan Paşayiğit yakınlarındaki Katı Atık Bertaraf ve Düzenli Depolama Tesisi inşaatının başladığını kaydetti. Aynı zamanda 5 milyon lira tutarındaki Yağmur Suyu Kanal Projesi çalışmalarının da başladığını ve şu an için kış nedeniyle işe ara verildiğini kaydeden Özcan, 3.5 milyon lira tutarında olan Atık Su Artma Tesisi inşaatının yer tesliminin yapıldığını ve çalışmalara başlandığını belirtti. Özcan, açıklamasının devamında şunları söyledi: “Yine 2013 yılında 1.5 milyon liralık bir yatırım ile belediyemize 12 adet çöp kamyonu aldık. Orman Genel Müdürlüğünden kiraladığımız alanda Cennettepe Tesisleri’ni yaparak bir müstecir aracılığı ile halkımızın hizmetine sunduk. Bu başlattığımız ve hayata geçirdiğimiz projeler Keşan’ın temel altyapı sorunları. Bu projelerin büyük bir bölümü 2014 yılı içinde hizmete girmiş olacak. Dolayısıyla Keşan’ın temel altyapı sorunları benim başkanlığım döneminde çözümlenmiş bir belediye olacak.”

PROJE VARSA PARA DA VAR

Sözlerine, başlattıkları projelerin Trakya’nın hiçbir belediyesinde olmayan projeler olduğu iddiasıyla devam eden Özcan, “Önemli olan belediyedeki kadroların proje üretmesi, proje varsa para da var. Tüm hemşerilerime bana, bugüne kadar verdikleri destek ve güven için bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Son Güncelleme: 02.01.2014 08:54
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol