Özkan: “Askerlerimiz bunu milliyetçi olduklarından yapıyor”

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Hakan Özkan, yaptığı açıklamada, Türk milliyetçilerinin vatan için canını vermeye hazır olduğunu söyledi.

Özkan: “Askerlerimiz bunu milliyetçi olduklarından yapıyor”

Milliyetçi Hareket Partisi Edirne İl Başkanı Hakan Özkan, yaptığı açıklamada, Türk milliyetçilerinin vatan için canını vermeye hazır olduğunu söyledi.

07 Şubat 2018 Çarşamba 23:45
Özkan: “Askerlerimiz bunu milliyetçi olduklarından yapıyor”

AYŞİN SEÇİL GEZER

Sınırlarda yaşanan hadiselerin ortada olduğunu belirten Özkan, “Siyasetçi, liberal ön görüleri olan insandır. MHP’de ön görüleri olan, 10 yıl sonrasını görebilen bir liderimiz var. Türkiye’nin yaşadığı sıkıntıları ön görerek, önlem alınması hususunda yıllardır uyarılarda bulunuyor. Bugün Suriye’nin kuzeyinde yaşadığımız hadiseler, oluşturulmak istenen terör koridoru, kurulmak istenen yeni yapılanma ve Büyük İsrail projesine kadar dayanabilecek şekilde Ortadoğu’nun istikrarsızlaştırılması konusunda çalışma devam etmekte. Buna Türk Devleti önlem alıyor. 2012 yılında Genel Başkanımız Devlet Bahçeli bu konuda birçok uyarı yaptı. Bugün yaşanan sıkıntılar karşısında daha erken önlem alınabilirdi ama bugüne kaldı. Şu anda Türk Devleti emperyalist güçlere karşı Fırat Kalkanı ve ardından Zeytin Dalı Operasyonu ile kendine saplanmak istenen bu hançere müsaade etmedi. Ortadoğu’da kendisine tehdit olabilecek bu oluşama izin vermedi.” dedi.

ÜLKÜCÜ HAREKET TÜRK DEVLETİ’NİN BEKASI İÇİN HER ŞEYİ YAPMAYA HAZIRDIR

Hakan Özkan, sözlerini şöyle tamamladı: “Bu mücadele esnasında askerlerimizin ‘Bozkurt’ işareti yapması söz konusu. Askerlerimiz bunu milliyetçi olduklarından yapıyor. Bundan rahatsız olan bazı çevreler var. Bunlar kimler diye baktığımızda Türklüğe, Milliyetçi Hareket Partisi’ne, bu memlekete alerjisi olan bir grup çevre eleştiriyor. Herkes buyursun hodri meydan. Hep beraber gidelim, onlar da kendi yandaşlarının siyasi sembollerini yaparak gitsinler. Mücadele etsinler. Varsa yüreği olan buyursun. Orada savaşan Mehmetçik kendisini ülkücü harekete yakın görüyorsa bundan kimsenin gocunmaması lazım. Türk milliyetçileri bu memleketin kuruluş felsefesine her türlü sahip çıkacaktır. Bugün 100 binlerce ülkücü hazırdır. Genel başkanımız da hazır olduğunu deklare etti. Devlet için gözünü kırpmadan canını verebilecek milyonlarca Türk hazırdır. ‘Neden Bozkurt işareti yapıyorlar’ söylemleri ayıp. Türk milliyetçileri bu memleketi en fazla savunan, mücadele eden ve canını bile vermeye hazır kitledir. Bundan rahatsızlık duymak yerine sevinmemiz lazım. Bu memleket için kimlerin n

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol