Sanayi Kavşağı’nın düzenleme ihalesi 21 Temmuz’da yapılacak

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, dün yaptığı açıklamada, Sanayi Kavşağı’nın düzenleme ihalesinin 21 Temmuz 2016 tarihinde Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü'nde yapılacağını bildirdi.

Sanayi Kavşağı’nın düzenleme ihalesi 21 Temmuz’da yapılacak

AK Parti Keşan İlçe Başkanı Hüseyin Boyalık, dün yaptığı açıklamada, Sanayi Kavşağı’nın düzenleme ihalesinin 21 Temmuz 2016 tarihinde Karayolları 1. Bölge Müdürlüğü'nde yapılacağını bildirdi.

02 Temmuz 2016 Cumartesi 12:53
Sanayi Kavşağı’nın düzenleme ihalesi 21 Temmuz’da yapılacak
 AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı olarak Keşan’ın geleceğine katkı sağlayacak büyük bir yatırımın Keşan’a yapılması ile mutlu bir şekilde yollarına devam ettiklerini belirten Boyalık, “Tüm Keşan’ın yakından takip ettiği ve hiçbir zaman Keşan gündemindeki yerini kaybetmeyen Sanayi Kavşağı ile ilgili aldığımız müjdeli haber, bizleri çok mutlu etti. Keşan’ın tek trafik ışıklı Dörtyol Kavşağı olan ve yaşanan trafik kazalarında çok sayıda vatandaşımızın canının yandığı Sanayi Kavşağı, Karayolları tarafından 21 Temmuz Cuma günü ihale edilecek. Bu ihalenin ardından ise kavşağımız önümüzdeki yaz dönemine kadar tamamlanıp, halkımızın hizmetine açılacaktır. Burada zaman zaman çeşitli dedikodulara neden olan, birçok spekülasyonun ortaya atıldığı Sanayi Kavşağı’nın yapılmasıyla birlikte artık bu kavşağı kullanan vatandaşlarımız da güvenli bir şekilde yolculuğunu yapacak. Geçmişte yaşanan kaza olayları da inşallah bir daha olmayacaktır. Bizler AK Parti Keşan İlçe Teşkilatı olarak göreve geldiğimiz günden bu yana bu konunun yakın takipçisi olduğumuzu ve Sanayi Kavşağı’na özel önem gösterdiğimizi her zaman dile getirdik. Hazırladığımız dosyalarda da en başta yer alan konu olan bu kavşağımızı gerek bakanlık düzeyinde gerekse Karayolları Genel Müdürlüğü’nde yaptığımız görüşmelerde en öncelikli sorun olarak dile getirip, bir an önce yapılması için ısrarcı olduk. Sonunda da Keşan halkının istediği oldu. Benden önceki ilçe başkanlarımıza ve yöneticilerimize bu kavşak yüzünden saldıran, hadsizce çeşitli iftiralarda bulunan muhalifler olmuştu. Bizim geçmişteki ilçe başkanlarımızda da yöneticilerimiz de Keşan’ı düşünen aklıselim insanlardır. Bizler de onlardan aldığımız bayrağı daha ileriye götürüp, yarım kalan işlerini tamamlamaya çalışıyoruz. Bu ihaleye çıkacak olan Sanayi Kavşağı projesi de,  hükümetimizin insana verdiği değerin bir örneğidir. Ben yapılacak olan bu kavşak projesini hayırlı olmasını diliyorum. Keşan’ın gerçekten ihtiyacı olan bu kavşağın bir an önce tamamlanıp hizmete açıldığını hep birlikte göreceğiz.” dedi.

BAYRAM YOĞUNLUĞUNDAN SONRA DÖRTYOL KAVŞAĞI’NDA ÇALIŞMALAR DEVAM EDECEK

Hüseyin Boyalık, yapımı devam eden Dörtyol Kavşağında da çalışmaların aralıksız devam etiğini ifade ederek, şunları söyledi: “Karayolları bölge müdürümüzle yaptığımız görüşmede, yapılacak olan ilave yol için, oradaki hak sahiplerinin itirazı söz konusu olduğu, o nedenle yapılacak olan ilave yollarda bir durgunluk yaşandığı. Ancak diğer bölgelerdeki çalışmalarda herhangi bir aksama olmadığını, sadece bayram yoğunluğu nedeniyle çalışmalara ara verildiğini öğrendik. Bayram yoğunluğunun bitmesiyle birlikte çalışmalarda hızla devam edecektir. Sorunsuz bir şekilde burası en kısa sürede bitirilecek. Keşan’ın girişinde de AK Parti’nin yaptığı bu eseri herkes görecektir.”

Son Güncelleme: 04.07.2016 14:01
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol