Saros Beton’a çevreci tesis ödülü

Saros Hazır Beton İnşaat Madencilik San. ve Tic. A.Ş. ile Nurdan Gıda Paz. Tic. ce San. Ltd. Şti. firmaları Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğince düzenlenen Çevreci Tesis Ödülü aldılar.

Saros Beton’a çevreci tesis ödülü

Saros Hazır Beton İnşaat Madencilik San. ve Tic. A.Ş. ile Nurdan Gıda Paz. Tic. ce San. Ltd. Şti. firmaları Türkiye Sağlıklı Kentler Birliğince düzenlenen Çevreci Tesis Ödülü aldılar.

11 Kasım 2017 Cumartesi 16:14
Saros Beton’a çevreci tesis ödülü

HABER MERKEZİ

Ödülü Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Mehmet Tevfik Türel ve’ Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul’dan alan Saros Hazır Beton A.Ş.’nin Yönetim Kurulu Başkanı Başkanı Turgay Tarhan ile başkan yardımcısı inşaat mühendisi Burak Kamil Zofun sosyal medyadan “Birlikte yükseleceğiz ama çevreyi görmezden gelerek değil onu koruyarak, en çevreci beton santrali SAROSBETON (Malkara). 2017 çevre ödülünü Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul'dan aldık. Aynı zaman da İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal başkanımızın tebriklerini aldık ve çevreci SAROSBETON yakın zamanda ziyaret edeceklerini belirttiler.” şeklinde duyurdular.

ÖDÜL TÖRENİ

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 11 Kasım 2017 Cumartesi günü saat 10.00’da İstanbul’da Four Seasons Hotel’de gerçekleştirilen Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği tarafından ülke genelinde bu yıl üçüncüsü düzenlenen Çevreci Tesis Ödül Töreni’ne katıldı.

Gerçekleştirilen ödül törenine; Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Mehmet Tevfik Türel, Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği Üye Belediye Başkanları ve Temsilcileri, Organize Sanayi Bölge Başkanları, ödül kazanan firmaların yetkilileri, iş adamları ve basın mensupları katıldı.

Çevreci Tesis Ödül Töreninde açılış konuşmasını Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Mehmet Tevfik Türel yaptı.

Yapılan konuşmaların ardından Malkara faaliyet gösteren ve Çevreci Tesis Ödülüne layık görülen Saros Hazır Beton İnşaat Madencilik San. ve Tic. A.Ş. ile Nurdan Gıda Paz. Tic. ce San. Ltd. Şti. firma yetkililerine ödülleri Türkiye Sağlıklı Kentler Birliği ve Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Mehmet Tevfik Türel ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul tarafından takdim edildi.

Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul; “Malkara’da faaliyet gösteren Saros Hazır Beton İnşaat Madencilik San. ve Tic. A.Ş. ile Nurdan Gıda Paz. Tic. ce San. Ltd. Şti. firmalarımızın ulusal çapta sağlık ve çevre bilinci ile hareket etmesi hemşerilerim adına bizler için gurur verici. Bu iki firmamızın çevreci üretimi kendilerine prensip edinerek, Çevreci Tesis Ödülüne layık olan siz değerli firmalarımızın kıymetli temsilcilerini tebrik ediyor, bundan sonraki çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Çevreci Tesis Ödül Töreni belirlenen firma ve OSB temsilcilerine ödüllerinin takdim edilmesinin ardından son buldu.

                                                          

Son Güncelleme: 12.11.2017 12:47
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol