TDH İl Başkanı Esen:

“Sarıgül’e CHP adaylığında tam destek kararı aldık”

TDH İl Başkanı Esen:

“Sarıgül’e CHP adaylığında tam destek kararı aldık”

09 Ekim 2013 Çarşamba 00:43
TDH İl Başkanı Esen:
 Türkiye Değişim Hareketi (TDH) Edirne İl Başkanı Coşkun Esen, Türkiye Değişim Hareketi Genel Başkanı ve Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül'ün katılımıyla, Kumburgaz Artemis Princess Marin'de 3-4 Ekim 2013 tarihlerinde yapılan TDH Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısında, Sarıgül’ün Cumhuriyet Halk Partisi’nden İstanbul Belediye Başkan Aday Adayı olmasına tam destek verdiklerini bildirdi.

Coşkun Esen, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Türkiye genelinden il başkanları, ilçe başkanları, kadın kolları ve gençlik kollarını kapsayan yaklaşık bin kişinin katılımı ile gerçekleşen buluşmada Sarıgül, tüm il başkanları ile özel bir görüşme yapmıştır.
TDH yöneticileri de yapılan temayül yoklamasında Sarıgül’e CHP adaylığı süresince tam destek olacaklarını belirterek, ‘İstanbullulara söz veriyoruz. İstanbul’da Sarıgül zamanı geldi’ şeklinde bir eğilim olmuştur. Bir saati aşkın süreyle gündemi değerlendiren Başkan Mustafa Sarıgül, ülkenin içinde bulunduğu duruma dikkat çekerek, <Laik demokratik cumhuriyet, Atatürk devrimleri ve vazgeçilmez değerlerimizle oynanırken yurttaşlarımız bizi İstanbul'da görmek isterken, bu talebi geri çeviremeyiz. Bu zulümleri yapanlar, toplumu kamplaştırmaya çalışanlar, İstanbul’dan geldiler. Allah’ın izniyle sizlerin gücüyle, yurttaşlarımızın desteğiyle inşaallah 6 ay 9 gün sonra İstanbul’dan gideceklerdir.> dedi.”
Son Güncelleme: 09.10.2013 00:44
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol