mersin escort

Trakya Kalkınma Ajansı’ndan Dış Ticaret Okulu Projesi

HAFTADA 2 GÜN OLACAK EĞİTİM 7 HAFTA SÜRECEK

Trakya Kalkınma Ajansı’ndan Dış Ticaret Okulu Projesi

HAFTADA 2 GÜN OLACAK EĞİTİM 7 HAFTA SÜRECEK

29 Mart 2016 Salı 00:09
743 Okunma
Trakya Kalkınma Ajansı’ndan Dış Ticaret Okulu Projesi
 Trakya Kalkınma Ajansı bölgedeki ihracatı artırmak amacı ile “Dış Ticaret Okulu” projesi başlatıyor.

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Hukuk Danışmanı Av. Aylin Arıkan konu ile ilgili yaptığı açıklamada, Trakya Kalkınma Ajansı tarafından bölgemizde hâlihazırda ihracat potansiyeli olmasına rağmen çeşitli sebeplerden dolayı hiç ihracat yapmamış, ihracata yeni başlamış, ihracat faaliyeti kesintiye uğramış veya ihracat kapasitesini artırmak isteyen firmaların potansiyellerini ortaya çıkarmak ve ihracat yapma noktasında kendilerini geliştirmelerine katkı sağlamak amacı ile Trakya Kalkınma Ajansı tarafından 15 Nisan 2016 tarihinde “Dış Ticaret Okulu Eğitim Programı” açılacağını kaydetti.

HAFTADA 2 GÜN OLACAK EĞİTİM 7 HAFTA SÜRECEK

Arıkan, sözlerine şöyle devam etti: “Ticarette var olan potansiyelinizi ve hedef müşterilerinize nasıl ulaşabileceğinizi öğretecek olan bu sertifikalı eğitime katılarak, ürün bazında hedef pazarlarınızı belirleyip, bu pazarlara giriş stratejinizi oluşturarak ihracata başlayabilirsiniz. Eğitim 7 hafta boyunca haftada 2 gün olmak üzere Trakya Kalkınma Ajansı’nda Tekirdağ’da gerçekleştirilecektir. 25 kişi ile sınırlı olacak bu  eğitimin yanında 5 hafta boyunca haftada bir gün boyunca danışmanlık hizmeti verilecektir.  Eğitim ve danışmanlık ücretinin %80’i Trakya Kalkınma Ajansı tarafından karşılanacak olup; %20’lik (500 TL) kısmın ise katılımcının çalışanı olduğu firma tarafından karşılanması gerekmektedir.”

SON BAŞVURU TARİHİ 11 NİSAN 2016 PAZARTESİ

Son başvuru tarihinin 11 Nisan 2016 Pazartesi günü olduğunu belirten Arıkan, ihracat yapmayı düşünen Oda üyelerinden bu eğitim ve danışmanlık fırsatını değerlendirmek isteyenlerin kendisine 7141137 numaralı telefondan ulaşabileceklerini bildirdi.
Son Güncelleme: 30.03.2016 00:25
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol