Vatandaşın sıkıntısı bitmek bilmiyor

PTT’de işler ağır aksak!

Vatandaşın sıkıntısı bitmek bilmiyor

PTT’de işler ağır aksak!

26 Kasım 2013 Salı 21:41
Vatandaşın sıkıntısı bitmek bilmiyor
 Keşan’da para yatırıp, para almanın dışında birçok hizmeti de veren PTT şubesinde yaşanmaya devam eden kuyruk çilesi vatandaşları bir kez daha isyan ettirdi.

Yetersiz memurla hizmet veren Keşan PTT’de çalışır durumda bulunan 7 vezneden sadece 2 tanesinde işlem yapılması nedeniyle ortaya çıkan kuyruklara vatandaşlar tepki gösteriyor.
Özelleştirme sonrası posta dağıtım hizmetinin dışında tüm işlemleri yapmaya başlayan PTT’de müşteri yoğunluğundan dolayı sıra beklemenin kaçınılmaz olduğunu dile getiren vatandaşlar, yetkilileri bir kez daha göreve davet ettiler.
Aylardır, PTT’de işleri olduğunda aynı çileyi yaşadıklarını belirten vatandaşlar, daha kolay hizmet almak istediklerini ifade ediyor.

 “SIRA BEKLERKEN GÜN GEÇİYOR”
 İşlerini bırakarak PTT’de yapmaları gereken işlemler için buraya geldiklerini anlatan vatandaşlar, “Bizler işlerimizi bırakıp burada saatlerce bekliyoruz. Yazık değil mi bizim boşa geçen zamanımıza? Bunca insan bütün işini gücünü bırakıp buralarda saatlerce boşuna bekliyor, ama kimsenin umurunda değil. Sıra beklerken gün geçiyor” şeklinde tepki gösterdi.

Bu arada PTT’nin eleman sayısını arttırmak için personel alımı gerçekleştirdiği ancak alınan bu personele iş başı yaptırılmadığı öğrenilirken, bu konudaki belirsizliğin ne kadar süreceği de merak ediliyor.

Son Güncelleme: 27.11.2013 00:07
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol