Vural: “CHP’li üyelerle uyumlu çalışamadık”

İl Genel Meclisinin AK Partili Üyesi Adnan Vural, 5 yıl boyunca CHP’li üyelerle uyumlu çalışamadıklarını söyledi.

Vural: “CHP’li üyelerle uyumlu çalışamadık”

İl Genel Meclisinin AK Partili Üyesi Adnan Vural, 5 yıl boyunca CHP’li üyelerle uyumlu çalışamadıklarını söyledi.

Medya Keşan
Medya Keşan
21 Ocak 2019 Pazartesi 10:19
Vural: “CHP’li üyelerle uyumlu çalışamadık”

SONGÜL KONAR

Vural, aynı zamanda 45 köyün neredeyse tamamına parke taşı döşediklerini ve köylere yapılan çalışmaları yakından takip ettiklerini kaydetti.

“ŞİKÂYETLERİ TAKİP EDİYORUZ”

Köy meydanlarının oldukça güzel olduğunu ifade eden Vural, “Hemen hemen 45 tane köyün meydanına parke taşı döşendi bitti. Artık yaz aylarında vatandaşımız kahvede dışarıda oturup çayını içiyor. Kışın yağmur çamur konusunda bir sıkıntı yok. Son dönemde meydana gelen yağışlardan dolayı bazı köylerin ara sokaklarında şikâyetler oldu. Şikâyetleri takip ediyoruz. Önümüzdeki hafta birlik encümeni olarak köylerimizi gezeceğiz. Köylerimizde eksik, yapılması gereken bir iş varsa onları bizzat vatandaşın ağzından dinleyeceğiz. Yapılması gereken ne varsa yapmaya çalışacağız.” dedi.

“İNŞALLAH 2019 YILINDA EKSİKLİKLERİ GİDERECEĞİZ”

Adnan Vural, sözlerini şöyle sürdürdü: “2019’da yapacağımız çalışmalara daha başlanmadı. Onları bekliyoruz. Bizler şu anda da çalışıyoruz. Tespit ettiğimiz eksiklikleri elimizde olan imkânlarla gidermeye çalışıyoruz. İnşallah 2019 yılında eksiklikleri gidereceğiz.”

“BU ARKADAŞLARIMIZIN ÇALIŞMA HEVESİ, ŞEVKİ VE HEYECANLARI YOK”

“Neredeyse 5 yılı tamamladınız. Nasıl bir 5 yıl geçirdi bölge hizmet anlamından yeteri kadar hizmet alındı mı? İktidarda AK Parti var ilçe genelinde ancak genelde CHP iktidarı var buna rağmen uyumlu çalıştınız mı?” sorusuna cevap veren Vural, “5 senelik zaman da bunu değerlendirirsek güzel çalışmalar oldu. CHP’liler ile uyumlu bir şekilde maalesef çalışamadık. Bu arkadaşlarımızın çalışma hevesi, şevki ve heyecanları yok. Olmadığı için de çalışamadık. Onlarla mecliste de görüşüyorum. Kendilerine ‘Birlikte hareket edelim, Keşan’ı hangi köyümüzde ne eksik varsa yolumuz, suyumuz, kanalizasyonumuz tamamlayalım. Gidip gezelim. Her akşam olmasa bile haftada iki gün, 5 tane il genel meclis üyesiyiz gidip köylerimizin dertlerini dinleyelim.’ dedim. Ama maalesef bu 5 sene zarfında bu arkadaşlarımızla bir köye gidemedik. Seçildiğimiz ilk yıl birlikte çalışma oldu ancak ondan sonra koptu ve bir daha da olmadı. İnşallah yeni dönemde partimiz bize görev verirse ve yeniden seçilirsek birlikte hareket etmemiz daha yararlı ve faydalı olur” dedi.

Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol