mersin escort

Vural: “Köylerimizin dertlerine derman olalım”

Edirne İl Genel Meclisi’nin AK Partili üyesi Adnan Vural, dün yaptığı açıklamada gündem hakkında değerlendirmelerde bulundu.

Vural: “Köylerimizin dertlerine derman olalım”

Edirne İl Genel Meclisi’nin AK Partili üyesi Adnan Vural, dün yaptığı açıklamada gündem hakkında değerlendirmelerde bulundu.

06 Aralık 2017 Çarşamba 10:07
172 Okunma
Vural: “Köylerimizin dertlerine derman olalım”

AYŞİN SEÇİL GEZER

Danişment İl Özel İdare Tesislerinin ihaleye çıkması hakkında konuşarak açıklamasına başlayan Vural, “Danişment, Özel İdare Tesisi var, aslında o Mal Müdürlüğünün tesisi ama bir dönem Özel İdare’ye geçtiği için Özel İdare de 3. şahısa kiralamıştı. Uzatma olmadı, keşke uzatılsaydı o bina harabe olmazdı. Geçtiğimiz Pazar günü gittim gördüm orayı içim acıdı, bina harabe olmuş. Kasım ayında ihalesi oldu, yaklaşık 17 bin maliyet biçilmişti oraya, o paraya alıcı bulmadı. İkinci bir ihaleye çıkacak, inşallah ikinci ihalede gönül ister ki Keşanlı bir firma alır. Eğer ikinci ihalede yine alıcı bulmazsa, Milli Emlak Müdürümüz bakanlıktan görüş alacak. Kiralama mı olacak yoksa fiyatı inip satışa mı çıkacak. Onunla ilgili çalışma devam ediyor. Tekrar ihaleye çıkacak eğer ihale olmazsa büyük ihtimal kiralamaya devam edecek.” dedi.

İL GENEL MECLİSİ OLARAK ÇALIŞIYORUZ

2018 yılı bütçesi hakkında da değerlendirmelerde bulunan Adnan Vural, “2018 yılı bütçesi bitti, yollarla ilgili tekrar söylüyorum 2018 Keşan’da yol yılı olacak. Yol, altyapı, tarımsal hizmetler anlamında 2018’de çalışmalarımıza hız vereceğiz. Edirne’nin bütünşehir olma ihtimali var. Bütünşehir olmadan önce Keşan’da 45 tane köyümüz için elimizden ne gelirse 2018 yılında yapmaya çalışacağız. AK Parti olarak, İl Genel Meclisi olarak çalışıyoruz. Gönül ister ki CHP’nin İl Genel Meclis üyeleri de gitsin köylere, ben her zaman birlikte çalışalım diyorum. Köylerimizin dertlerine derman olalım. Yapmamız gereken bir şey varsa yapalım ama maalesef onlarda çalışma heyecanı yok.2018 yılı programında var. Mezbahanın oradan geçen yol yalnızca Boztepe değil, yaklaşık 6-7 tane köyümüz yararlanacak. Yol yapılırken, köprüyü de yapmamız lazım. Köprü dar bir köprü, onu da inşallah 2018 yılında yapmaya çalışacağız.” şeklinde konuştu.

Vural, açıklamasının sonunda Dünya Kadın Hakları Günü’nü de kutladı.

Son Güncelleme: 06.12.2017 10:17
Yorumlar

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girşi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol